www.mosrzsabinov.sk - MOSRZ Sabinov
DOMOV Neznámy
Kalendár
Dnes je: Štvrtok
24. január. 2019

Sviatok má:
dnes: Timotej
zajtra: Gejza
pozajtra: Tamara
včera: Miloš

Povolený čas rybolovu
v mesiaci január.

Vody
kaprové: 07.00 - 17.00,
pstruhové: zákaz lovu,
lipňové: zákaz lovu.
Viac na celý ROK ...
Hlavné menu
Vyhľadávanie
Rybárske WEB stránky

 Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
Slovenský Rybársky Zväz
RADA Žilina


 Trebišov - MO SRZ
Naša družobná MO SRZ Trebišov -

Banská Bystrica - MsO SRZ
Banská Bystrica - MsO SRZ

Banská Štiavnica - MO SRZ
Banská Štiavnica - MO SRZ

Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
Bánovce nad Bebravou - MO SRZ

Čadca - MO SRZ
Čadca - MO SRZ

Čierna nat Tisou - MO SRZ
Čierna nat Tisou - MO SRZ

Dolný Kubín - MO SRZ
Dolný Kubín - MO SRZ

Drahovce - MO SRZ
Drahovce - MO SRZ

Galanta - MsO SRZ
Galanta - MsO SRZ

Gelnica - MO SRZ
Gelnica - MO SRZ

Hanušovce / Topľou - MO SRZ
Hanušovce / Topľou - MO SRZ

Hlohovec - MsO SRZ
Hlohovec - MsO SRZ

Holíč - MO SRZ
Holíč - MO SRZ

Komárno - MsO SRZ
Komárno - MsO SRZ

Košice - MsO SRZ
Košice - MsO SRZ

Kysucké Nové Mesto - MO SRZ
Kysucké Nové Mesto - MO SRZ

Levice - MsO SRZ
Levice - MsO SRZ

Liptovský Mikuláš - MsO SRZ
Liptovský Mikuláš - MsO SRZ

Lučenec - MsO SRZ
Lučenec - MsO SRZ

Martin - MsO SRZ
Martin - MsO SRZ

Michalovce - MsO SRZ
Michalovce - MsO SRZ

Mivaedi - autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca značky MIVARDI.
Fishing team s.r.o.
Bratislavská 45.
917 02 Trnava.

MOSRZ Orlov
MOSRZ Orlov - predseda MO SRZ Orlov Vojtek Rudolf, Mgr.

Nitra - MsO SRZ
Nitra - MsO SRZ

Nové Zámky - MsO SRZ
Nové Zámky - MsO SRZ

Piešťany - MsO SRZ
Piešťany - MsO SRZ

Poprad - MO SRZ
Poprad - MO SRZ

Považskobystricky rybár
Považskobystricky rybár

Prešov - MsO SRZ
Prešov - MsO SRZ

Prievidza - MsO SRZ
Prievidza - MsO SRZ

Púchov - MO SRZ
Púchov - MO SRZ

Ružomberok - MsO SRZ
Ružomberok - MsO SRZ

Rybárske potreby
Rybárske potreby
-internetový obchod


Senica - MsO SRZ
Senica - MsO SRZ

Spišská Nová Ves - MO SRZ
Spišská Nová Ves - MO SRZ

Stará Ľubovňa - MO SRZ
Stará Ľubovňa - MO SRZ

Stará Turá - MO SRZ
Stará Turá - MO SRZ

Športový rybár
Rybárske potreby

Šurany - MsO SRZ
Šurany - MsO SRZ

Topoľčany - MO SRZ
Topoľčany - MO SRZ

Trenčín - MsO SRZ
Trenčín - MsO SRZ

Trnava - MsO SRZ
Trnava - MsO SRZ

Želiezovce - MO SRZ
Želiezovce - MO SRZ

Žilina - MsO SRZ
Žilina - MsO SRZ

[ Pozri ZOZNAM ]
ZO SRZ : KONTAKTY
Adresár ZO SRZ : Prešovský kraj
Panoráma VN Jakubovany
Ako sa stať členom MO SRZ
Digitálna mapa Sabinov
Rybársky dom
Mapa Sabinova
TV relácia - “Na rybách"
TV relácia – “Na rybách – Petrov zdar!”
MRK.CZ - Rybárske videá
Zaujímavé vídea
MO SRZ Sabinov: Aktuality

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Element_final
OZNAM

V pondelok 18.júna 2018  nebude prebiehať predaj povolení v Rybárskom dome, kvôli čerpaniu dovolenky v tomto termíne.

Ďakujeme za pochopenie.


Streda, 13.06. 2018 - 06:22:50
(Zobraziť celý článok | 292 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
OZNAM

Priatelia,

podľa aktuálnej informácie ktorú nám dnes popoludní poskytol dodávateľ rýb, objednaných 5 ton kaprov vekovej kategórie K2 a K3, príde k nám v piatok orientačne okolo 16.00 hod.

Malé oneskorenie spôsobili búrky, ktoré zapríčinili prerušenie zlovovania rybníkov.

Ryby budú vysadené v Rožkovanoch do štrkoviska č.2 a č.3 a tiež do štrkoviska Orkucany, pričom štrkovisko č.1 v Rožkovanoch bude zarybnené pri jesennom zarybňovaní.

Doba hájenia vysadených kaprov je stanovená na 14 dní a oznamy o tom budú osadené na príslušných štrkoviskách.


Streda, 06.06. 2018 - 18:06:14
(Zobraziť celý článok | 924 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
AKTUÁNE INFORMÁCIE

Priatelia,

vieme že mnohí čakáte a ste netrpezliví a tak dávame aktuálnu informáciu, že v stredu sa začalo zlovovanie rybníkov v Čechách, z ktorých zlovené kapry vekovej kategórie K2 a K3 by mali byť dovezené a vysadené do našich kaprových revírov.

Zlovovanie skončilo dnes  - v piatok, následne ryby po vytrávení potravy by sa mali dostať k nám do štrkovísk v Rožkovanoch a v Orkucanoch v stredu alebo vo štvrtok.

Až dostaneme spresnenú informáciu od dodávateľa o dovoze rýb, zavesíme ju na stránku spolu s ďalšími podrobnosťami.

Zároveň tu posúvame  ešte jeden dôležitý poznatok, na ktorý nás upozornila rybárska stráž, a to, že niektorí naši členovia zatiaľ „nepostrehli“ zmeny v revírovaní na štrkoviskách v Rožkovanoch, ani skutočnosť, že každé štrkovisko Rožkovany má svoje vlastné revírne číslo aj svoju vlastnú revírnu tabuľu s týmto číslom.

Taktiež poniektorí naši kolegovia rybári majú (tak ako po minulé roky) nahodené udice naraz na dvoch štrkoviskách - napr. na štrkovisku č.1 a č.2, teda súčasne na dvoch rôznych revíroch a poniektorí si dokonca ešte ani neprečítali náš Miestny rybársky poriadok, aj keď obsahuje viaceré nové dôležité ustanovenia platné od začiatku tohto roku.

Každý člen dostal Miestny rybársky poriadok pri kúpe povolenia a ak ho náhodou už niekto stratil, nech si ho vo vlastnom záujme pozrie alebo stiahne z našej stránky kde je zverejnený, lebo ide o dodržiavanie našich miestnych pravidiel a jedna múdrosť hovorí „Kamarátmi buďme, ale dlhy si plaťme“.

Ďalšia informácia súvisí s pondelkovým zasadaním výboru, ktorý vyhodnotí primátorky, miestne májové preteky aj Sabinovskú Muhu spolu s vyúčtovanými výdavkami, prejdeme si čerpanie rozpočtu za I. štvrťrok 2018, rozoberieme organizáciu detského víkendu koncom júna a naše dve detské podujatia, pohovoríme o brigádnickej (ne)aktivite našich členov a ako ju riešiť, o vysádzaní vlastných pstruhových násad, o zlovovaní  pstruhových potokov, o prehadzovaní toku Torysy a úhyne podustiev  o služobných telefónoch a o ďalších rybárskych záležitostiach.


Piatok, 01.06. 2018 - 20:58:23
(Zobraziť celý článok | 2442 bajtov | Hodnotenie: 5)
Element_final
NOVÝ ZÁKON O RYBÁRSTVE V PRVOM ČÍTANÍ

Priatelia,

posúvame všetkým našim členom ešte jednu aktuálnu informáciu ktorú sme dostali a určite bude zaujímať všetkých rybárov na Slovensku.

Možno ste zaregistrovali, možno nie, ale vládny návrh zákona o rybárstve a o doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov už bol v Národnej rade SR prerokovaný v prvom čítaní.

Opatrnosť nám však káže vytrvať, naďalej a ešte rýchlejšie zbierať podpisy na petičné hárky, lebo dnes jeden nikdy nevie a keďže sú pre nami ešte dve čítania pred definitívnym hlasovaním, kde stále sú možnosti poslancov upraviť navrhované znenie zákona nejakými pre nás neprijateľnými pozmeňujúcimi návrhmi.

Kto si chce pozrieť celú dokumentáciu k prejednávanému návrhu zákona o rybárstve, vrátane vyhlášky Ministerstva životného prostredia SR, ktorou sa bude vykonávať zákon o rybárstve, tomu je k dispozícii nasledujúci link:

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony/cpt&ZakZborID=13&CisObdobia=7&ID=937

Podľa predloženého návrhu, by pripravovaný nový zákon o rybárstve aj vykonávacia vyhláška k zákonu mali nadobudnúť účinnosť 1. januára 2019 a to by pre nás znamenalo dostatok času na preštudovanie si nových schválených zákonných úprav, aby sme podľa nich sa už riadili počas budúcej sezóny.

Dúfame že nakoniec preváži zdravý rozum a nove znenie zákona aj vyhlášky budú na prospech celej rybárskej rodiny na Slovensku.


Utorok, 15.05. 2018 - 19:51:11
(Zobraziť celý článok | 1643 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
Z PIATKOVÉHO VÝBORU

Priatelia,

piatkový výbor tak ako sme už avizovali, sa zaoberal niekoľkými dôležitými bodmi a všetky boli postupne prerokované a boli k nim prijaté aj patričné uznesenia výboru.

Po kontrole plnenia uznesení a kontrole došlej a odoslanej pošty výbor vyhodnotil aprílové otvorenie pstruhovej sezóny a výdavky vynaložené na tento účel.

Taktiež rokoval o schvaľovaní prihlášok došlých ešte pred rozhodnutím o neprijímaní nových členov v tomto roku a prijal rozhodnutie ktoré nepoteší viacerých žiadateľov, lebo neboli schválené ich prihlášky za člena našej MO.

Ďalej sa hovorilo všetkých našich plánovaných májových pretekoch aj o posunutých nedeľných primátorkách, kde v piatok bolo prihlásených 12 pretekárskych dvojíc.

Miestne preteky budú už na budúci týždeň v nedeľu 13. mája a keďže predpovede ponúkajú slnečné počasie, počítame s účasťou okolo 100 našich členov, ktorým naši majstri kuchári opäť pripravia chutný guláš a kde prví traja umiestnení v každej kategórii, (okrem detí), dostanú hodnotné ceny a preto výbor pozýva všetkých našich členov na toto úvodné podujatie na kaprovej vode, propozície na preteky sú už zverejnené.

Sabinovská Muha je poslednou tohoročnou májovou akciou na ktorú onedlho zverejníme súťažné podmienky, naši majstri kuchári opäť pripravia originálny guláš pre zúčastnených a tiež nebudú chýbať ceny pre troch umiestnených pretekárov a preto už teraz pozývame všetkých našich členov aby prišli na tieto preteky, lebo sú organizované hlavne pre našich členov.

Vlastnými pstruhovými násadami z liahne boli zatiaľ zarybnené Torysa č.7, Veľký Potok, Lipiansky potok a Dubovický potok a v sobotu bola zlovená Ľutinka

Dôležitá informácia je, že jarné zarybnenie kaprom sa kvôli aktuálnym vysokým teplotám posúva, kapor bude dodaný do konca mája a dodávateľ zaručuje jeho dobrý zdravotný stav.

Služobný telefón s mesačných paušálom bol schválený predsedovi, tajomníkovi, vedúcemu rybárskej stráže a zároveň správcovi Rybárskeho domu a samozrejme príspevok na telefón bude mať aj hospodár, pričom prípadné prekročenie si každý uhradí sám.

Plánované rekonštrukčné práce v Rybárskom dome sú v podstate ukončené, ešte sa vybrúsia a nalakujú parkety pokladni a začnú sa úpravy v garáži. Na zakúpený vozík pôjde ešte krycia plachta s našim logom a do preloženej vitríny v podchode Rybárskeho domu sa zakúpi korok. Tieto práce sa vykonajú svojpomocne a materiál sa vyúčtuje do pokladne MO.

Členom výboru bola podaná informácia o pracovnom stretnutí štatutárov MO Prešovského kraja vo Finticiach a o návrhoch jednotlivých MO na úpravu Stanov SRZ a tiež aj informácia o novom zákone o ochrane osobných údajov účinnom od 25.5.2018 a o potrebe získania súhlasu od našich členov so zverejňovaním ich osobných údajov na našej webovej stránke. Jedná sa najmä o súhlas na zverejňovanie osobných údajov (napr. meno priezvisko) pri informovaní o dianí v našej MO a tiež o súhlas so zverejňovaním fotografií našich členov z rôznych našich rybárskych akcií, keďže zákon predpokladá súhlas dotknutej osoby s takýmto zverejňovaním.

Dôležitou informáciou pre členov z „cudzích“ MO, ale aj pre nečlenov SRZ je, že tzv. hosťovacie povolenky sa budú záujemcom predávať v Sabinove v predajni „Akvaristika a potreby pre rybárov“ a v predajni „Rybárske potreby“ a že predaj hosťovacích povolení na jeden náš miestny revír sa bude môcť začať až po 2 týždňoch od skončenia doby hájenia vysadenej ryby.


Nedeľa, 06.05. 2018 - 17:33:10
(Zobraziť celý článok | 3831 bajtov | Hodnotenie: 0)
423 článkov (85 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Prejsť na:
Počítadlo
Verejných návštev
stránok od 1, 2007

[ Viac ]
Počet na stránke
Spolu: 33
Kamery
Kniha FLASH - Pre rybárov
Ankety
Ako sa Vám pačia naše stránky?

Nie
Čiastočne
AnoVýsledky
Ďalšie ankety

Hlasov 2747
Počasie
Počasie Sabinov - Svieti.com
Fáza mesiaca

SATELIT
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
Znečisťov. živ. prostredia
KALKULAČKA
Kalkulačka
 
Kurzový lístok ECB
Kurzový lístok EUR
23.01.2019
VlajkaUSD1.1367
VlajkaJPY124.70
VlajkaCZK25.693
VlajkaGBP0.87213
VlajkaHUF318.12
VlajkaPLN4.2887
VlajkaCHF1.1335
VlajkaRUB75.2297
VlajkaAUD1.5934
VlajkaCAD1.5132
Viac na webe NBS...
©2007
Správca stránok: Ing. Jozef Biroš
WWW.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.

Čas potrebný k spracovaniu stránky: 0.066 sekúnd
 1: Športový rybár - Peter Kóša
     1420 times
 2: Sabinov MO SRZ
     1589 times
 3: Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
     1622 times
 4: Banská Štiavnica - MO SRZ
     1897 times
 5: Banská Bystrica - MsO SRZ
     1979 times
 6: Rybárske potreby
     1353 times
 7: Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
     1317 times
 8: Považskobystricky rybár
     1619 times

Admin   
Infor. o registracii domeny