www.mosrzsabinov.sk - MOSRZ Sabinov
DOMOV Neznámy
Kalendár
Dnes je: Štvrtok
12. december. 2019

Sviatok má:
dnes: Otília
zajtra: Lucia
pozajtra: Branislava, Bronislava
včera: Hilda

Povolený čas rybolovu
v mesiaci december.

Vody
kaprové: 06.00 - 21.00,
pstruhové: 07.00 - 19.00,
lipňové: 07.00 - 19.00.
Viac na celý ROK ...
Hlavné menu
Vyhľadávanie
Zmeny v zákone a vyhláške
Rybárske WEB stránky

 Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
Slovenský Rybársky Zväz
RADA Žilina


 Trebišov - MO SRZ
Naša družobná MO SRZ Trebišov -

Banská Bystrica - MsO SRZ
Banská Bystrica - MsO SRZ

Banská Štiavnica - MO SRZ
Banská Štiavnica - MO SRZ

Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
Bánovce nad Bebravou - MO SRZ

Čadca - MO SRZ
Čadca - MO SRZ

Čierna nat Tisou - MO SRZ
Čierna nat Tisou - MO SRZ

Dolný Kubín - MO SRZ
Dolný Kubín - MO SRZ

Drahovce - MO SRZ
Drahovce - MO SRZ

Galanta - MsO SRZ
Galanta - MsO SRZ

Gelnica - MO SRZ
Gelnica - MO SRZ

Hanušovce / Topľou - MO SRZ
Hanušovce / Topľou - MO SRZ

Hlohovec - MsO SRZ
Hlohovec - MsO SRZ

Holíč - MO SRZ
Holíč - MO SRZ

Komárno - MsO SRZ
Komárno - MsO SRZ

Košice - MsO SRZ
Košice - MsO SRZ

Kysucké Nové Mesto - MO SRZ
Kysucké Nové Mesto - MO SRZ

Levice - MsO SRZ
Levice - MsO SRZ

Liptovský Mikuláš - MsO SRZ
Liptovský Mikuláš - MsO SRZ

Lučenec - MsO SRZ
Lučenec - MsO SRZ

Martin - MsO SRZ
Martin - MsO SRZ

Michalovce - MsO SRZ
Michalovce - MsO SRZ

Mivaedi - autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca značky MIVARDI.
Fishing team s.r.o.
Bratislavská 45.
917 02 Trnava.

MOSRZ Orlov
MOSRZ Orlov - predseda MO SRZ Orlov Vojtek Rudolf, Mgr.

Nitra - MsO SRZ
Nitra - MsO SRZ

Nové Zámky - MsO SRZ
Nové Zámky - MsO SRZ

Piešťany - MsO SRZ
Piešťany - MsO SRZ

Poprad - MO SRZ
Poprad - MO SRZ

Považskobystricky rybár
Považskobystricky rybár

Prešov - MsO SRZ
Prešov - MsO SRZ

Prievidza - MsO SRZ
Prievidza - MsO SRZ

Púchov - MO SRZ
Púchov - MO SRZ

Ružomberok - MsO SRZ
Ružomberok - MsO SRZ

Rybárske potreby
Rybárske potreby
-internetový obchod


Senica - MsO SRZ
Senica - MsO SRZ

Spišská Nová Ves - MO SRZ
Spišská Nová Ves - MO SRZ

Stará Ľubovňa - MO SRZ
Stará Ľubovňa - MO SRZ

Stará Turá - MO SRZ
Stará Turá - MO SRZ

Športový rybár
Rybárske potreby

Šurany - MsO SRZ
Šurany - MsO SRZ

Topoľčany - MO SRZ
Topoľčany - MO SRZ

Trenčín - MsO SRZ
Trenčín - MsO SRZ

Trnava - MsO SRZ
Trnava - MsO SRZ

Želiezovce - MO SRZ
Želiezovce - MO SRZ

Žilina - MsO SRZ
Žilina - MsO SRZ

[ Pozri ZOZNAM ]
ZO SRZ : KONTAKTY
Adresár ZO SRZ : Prešovský kraj
Panoráma VN Jakubovany
Ako sa stať členom MO SRZ
Digitálna mapa Sabinov
Rybársky dom
Mapa Sabinova
TV relácia - “Na rybách"
TV relácia – “Na rybách – Petrov zdar!”
MRK.CZ - Rybárske videá
Zaujímavé vídea
MO SRZ Sabinov: Kultúra

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Element_final
PO RYBÁRSKEJ VEČERI 2019

Priatelia,

Rybárska večera 2019 je dnes minulosťou a všetkým ktorí na nej neboli môžeme iba povedať, že môžu ľutovať.

Nebudeme tu opisovať detaily a priebeh, no faktom je, že v sobotu večer sa v estrádnej sále MsKS opäť zišiel výborný kolektív z mladších aj starších ročníkov, ktorý sa vedel výborne baviť a dokázal prispieť k vynikajúcej veselej atmosfére.

Zmena kapely sa tiež ukázala ako dobrý krok výboru a práve jej zásluhou bol tanečný parket celý večer plne obsadený.

Bohatá tombola zabrala vyše hodiny a jej začiatok sme zámerne posunuli tesne za polnoc, aby sa nemohlo povedať, že sme ju žrebovali dva dni.

Chceme sa ešte raz poďakovať sponzorom, vďaka ktorým bola tohoročná tombola znovu pestrá a 55 cien od výmyslu sveta si našlo svojich nových šťastných majiteľov.

Budúci ročník Rybárskej večere bude jubilejný, spojený s 90. výročím založenia rybárskej organizácie v Sabinove a už teraz rozmýšľame nad jej scenárom, aby tie „okrúhliny“ sa nám znovu vydarili.

Takže veľká vďaka všetkým prítomným za účasť, MsKS za výzdobu sály, kuchyni za vynikajúcu rybaciu polievku a ostatné jedlá, hudbe za kvalitnú produkciu a najmä tímu z výboru MO za kopec času a námahy pri zorganizovaní tejto našej každoročnej kultúrnej akcie.

Petrov zdar !


Nedeľa, 24.11. 2019 - 08:41:03
(Zobraziť celý článok | 1917 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
K RYBÁRSKEJ VEČERI 2019

Priatelia,

čas rýchle beží a preto k blížiacej sa Rybárskej večeri dávame niekoľko spresňujúcich informácií.

Určite všetci viete, že je to naša tradičná kultúrnospoločenská akcia poriadaná pre našich členov a pre priateľov rybárskeho športu a dobrej zábavy vždy v závere sezóny.

Táto akcia si vyžaduje mnoho úsilia, ktoré na prvý pohľad nevidno, ale cieľom ktorého je v rámci našich možností čo najlepšie zabezpečiť túto akciu.

Tento rok na Rybárskej večeri do tanca bude hrať skupina Petra Haasa a opäť je na výber rybacie aj nerybacie menu a rezervácia stolov podľa želania účastníkov.

Nebude chýbať vynikajúca rybacia polievka, klasický pečený pstruh, či medailóniky z morskej šťuky a pre tých čo rybu nemusia to bude prírodný aj tradičný vyprážaný bravčový rezeň.

Na úvod vystúpia „vytrvalci“ kolektív bývalých členov súboru Sabinovčan, potom rybár Jaňčo predloží svoj výťah z kroniky čo všetko sa stalo v roku 2019 samozrejme v šarištine a pekne v rýmoch.

Dobrú náladu určite podporí aj vystúpenie kamarátky Araňe z Jarovníc a rovnako veselo bude pri žrebovaní polnočnej tomboly s mnohými cenami a tiež mrazenými rybami na vianočný stôl.

Stoly si rezervovať môžu  záujemcovia už od teraz v Sabinove v Kvetinárstve Olina v Rybárskom dome, v Prešove v predajni Aquaslužby na sídlisku III a v Šarišských Michaľanoch u hospodára na ul. Mlynskej.

To je predpokladaný scenár sobotného večera 23. novembra 2019 a veríme, že sa nám spoločne s vami aj tento rok Rybárska večera vydarí.

Petrov zdar!


Utorok, 05.11. 2019 - 06:25:32
(Zobraziť celý článok | 2117 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
PO RYBÁRSKEJ VEČERI

Priatelia,

sobotňajšia Rybárska večera 2018 je už minulosťou a tak si ju troška pripomenieme.

Je treba pochváliť mesto Sabinov za pekne zrekonštruovanú estrádnu sálu a najmä za nové interiérové vybavenie s novými stoličkami a stolmi, ktoré teraz naozaj vyzerá dobre.

Už v sobotu ráno sa doťahovali posledné materiálne veci potrebné na večernú akciu, ukladali sa stoly podľa objednávok účastníkov, prinášali sa dekorácie, označovali ceny do tomboly a zakúpilo sa občerstvenie na stoly.

Úvodnú časť Rybárskej večere otvorili v tomto roku členovia folklórneho súboru Sabinovčan a svojimi temperamentnými ľudovými tancami a pesničkami navodili príjemnú atmosféru v sále.

Po privítaní všetkých prítomných podpredsedom a tajomníkom MO, nasledovalo prvé tanečné kolo so skupinou Fragment a po ňom sa podával prvý chod – vynikajúca rybacia polievka a pečený pstruh so zemiakovou kašou a oblohou.

Okolo deviatej vystúpila Araňa z Jarovníc a jej vlastným umeleckým štýlom porozprávala ironickým no humorným spôsobom o vážnych veciach a poslucháči ju viackrát prerušili potleskom.

Potom v tanečnej prestávke rybár Jaňčo z Michaľan tradične v rýmovaných veršíkoch pekne po šarišsky zhrnul rybárske udalosti v našej MO roku 2018 a počas ďalšej prestávky si prítomní vypočuli od kultúrneho referenta ešte množstvo slušných vtipov.

Pol hodinu pred polnocou sa podal druhý chod večere – vyprážaný rybací rezeň s fantastický dobrým zemiakovým šalátom a potom nasledovala veľká zábava pri žrebovaní bohatej tomboly.

V nej boli pripravené 65 ceny ako televízor, vysávač, dva kávovary Dolce Gusto, turistický spací vak a stolička, sušič na vlasy, darčekové koše pre rybárov a veľa ďalších cien spolu s mrazenými kaprami a pstruhmi a s dvomi vrecami konzumných zemiakov.

Pri žrebovaní cien sa vytvorilo viacero veselých situácii čo vyvolalo pozitívne reakcie všetkých účastníkov a umocnilo aj tak vynikajúcu náladu.

Po dožrebovaní cien v tombole veselá zábava pokračovala pri stoloch aj na parkete až do skorých ranných hodín. Vime že mnohí, ktorí plánovali účasť nemohli prísť kvôli chrípke šarapatiacej v tomto období a tak si to museli odložiť na budúci rok.

Preto sa chceme ešte raz poďakovať všetkým darcom ktorí nám venovali ceny do tomboly, všetkým účastníkom ktorí prišli na Rybársku večeru, personálu MsKS za prípravu sály a reštaurácii za vynikajúce pripravené jedlá a tiež celému organizačnému tímu, ktorý toto podujatie organizačne zabezpečoval.

Tešíme sa priatelia na naše spoločné stretnutie na Rybárskej večeri 2019.

Petrov zdar !


Nedeľa, 25.11. 2018 - 19:58:21
(Zobraziť celý článok | 3368 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
POZVANIE NA RYBÁRSKU VEČERU

Priatelia,

prichádzajú nám už výrazne  chladnejšie rána s teplotami pod nulou a pomaly ale isto brehy okolo našich štrkovísk ostanú bez rybárov a prichádza čas keď príroda sa  pomaly pripravuje k zimnému spánku.

Je to najvyšší čas, lebo nezvyklé a nadpriemerne teplé počasie predsa len mýlilo vegetáciu, ktorá stále je nastavená na štyri ročné obdobia.

Ani si pri tom dennom zhone neuvedomujeme, že sme v druhej polovici novembra a že míľovými krokmi sa nám blíži december a s ním aj koniec ďalšieho kalendárneho roka.

Rýchle denné tempo zaznamenávame aj v príprave na našu Rybársku večeru, ktorá sa uskutoční už budúcu sobotu Mestskom kultúrnom stredisku v Sabinove a o týždeň o tomto čase už budeme o nej hovoriť v minulom čase.

Chceme oficiálne pozvať našich členov na túto našu koncoročnú kultúrnospoločenskú akciu,  lebo Rybárska večera má medzi  nimi svojich stálych priaznivcov ktorí si nenechajú ujsť príležitosť spolu s kamarátmi sa jej zúčastniť a verte že najviac by nás potešilo, keby sa chceli prísť zabaviť všetci naši členovia a museli by sme začať uvažovať o nejakom väčšom priestore.

V zrekonštruovanej estrádnej sále budeme mať najbližšiu sobotu možnosť v dobrej nálade pri stole aj na parkete vzájomne spoznať ďalších našich členov, s ktorými sa sporadicky stretávame pri vode a s ktorými si budeme môcť pohovoriť o rybách aj o končiacej sezóne.

Výbor aj teraz z rozpočtu MO vyčlenil financie na nákup troch hlavných cien do tomboly a nebudú v nej chýbať ani tradičné mrazené kapry a pstruhy na vianočný stôl pre šťastlivcov na ktorých sa pri žrebovaní usmeje šťastie.

Do tomboly nám svojimi cenami prispeli aj obchodné prevádzky a drobní podnikatelia, za čo im srdečne ďakujeme.

Zostáva teda necelý týždeň na rezerváciu stolov a kto to ešte nestihol alebo nedajbože pozabudol, má  ešte päť dní aby stihol termín Rybárskej večere 2018.

Priatelia, prijmite pozvanie a tešíme sa na spoločné stretnutie v sobotu večer.

Petrov zdar!


Nedeľa, 18.11. 2018 - 15:20:03
(Zobraziť celý článok | 2729 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
PO RYBÁRSKEJ VEČERI 2016

Priatelia,

Rybársku večeru 2016 máme šťastne za nami a môžeme sa krátko poohliadnuť za touto našou tradičnou kultúrno spoločenskou akciou poriadanou každoročne v závere roka.

Na úvod večera vystúpil folklórny súbor Sabinovčan, ktorého mladí členovia nabití energiou predviedli prítomným kúsok zo svojho majstrovského umenia na tanečnom parkete.

Potom nasledoval krátky príhovor predsedu MO s privítaním prítomných a hostí so zaželaním príjemnej zábavy a  pekne stráveného večera.

Po krátkom úvodnom tanečnom kole si pochutnali účastníci na podávanom prvom chode večere s neodmysliteľnou vynikajúcou rybacou polievkou a po nej  sa za mikrofón na pódiu postavil náš rybár Jaňčo, ktorý z rybárskej kroniky predniesol svoje postrehy z roku 2016 v šarišskom nárečí a jednoduchých rýmovačkách.

Tanečné kolo po večeri prišlo vhod a skupina Fragment nenechala nikoho sedieť pri stole a zábava sa začala rozbiehať.

Náladu umocnila aj Araňa z Jarovníc, ktorá novými historkami a reakciou na prítomných hostí milo prekvapila svojim vystúpením.

Vzrušenie medzi všetkými záujemcami vzbudila tombola najmä po tom, keď prvých 5 cien bolo odčlenených od ostatných a ich samostatné žrebovanie patrilo k vrcholom večera.

Prvá cena bola nakoniec vyžrebovaná skutočne ako posledná a radosť mladého majiteľa nového televízora bola prejavená na parkete veľmi emotívne.

Po druhom chode večere už zábava na parkete gradovala a jej koniec sa zastavil na čase 05.00 hod.

Poďakovanie za dobrú náladu počas večera  patrí aj skupine Fragment, ktorá opäť potvrdila že je znalcom vo svojom odbore a vie zabaviť všetkých ľudí ktorí hľadajú zábavu.

Na záver sa chceme poďakovať všetkým účastníkom Rybárskej večere, organizačnému štábu, zamestnancom reštaurácie, pracovníkom MsKS a všetkým sponzorom za ich pomoc pri príprave Rybárskej večere.

Ďakujeme a o rok do videnia priatelia.


Pondelok, 28.11. 2016 - 20:04:36
(Zobraziť celý článok | 2075 bajtov | Hodnotenie: 0)
26 článkov (6 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Prejsť na:
Počítadlo
Verejných návštev
stránok od 1, 2007

[ Viac ]
Počet na stránke
Spolu: 42
Kamery
Kniha FLASH - Pre rybárov
Ankety
Ako sa Vám pačia naše stránky?

Nie
Čiastočne
AnoVýsledky
Ďalšie ankety

Hlasov 2801
Počasie
Predpoveď počasia : www.meteo.sk
Fáza mesiaca

SATELIT
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
Znečisťov. živ. prostredia
KALKULAČKA
Kalkulačka
 
Kurzový lístok ECB
Kurzový lístok EUR
11.12.2019
VlajkaUSD1.1075
VlajkaJPY120.44
VlajkaCZK25.522
VlajkaGBP0.84245
VlajkaHUF330.74
VlajkaPLN4.2869
VlajkaCHF1.0916
VlajkaRUB70.3925
VlajkaAUD1.6194
VlajkaCAD1.4661
Viac na webe NBS...
©2007
Správca stránok: Ing. Jozef Biroš
WWW.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.

Čas potrebný k spracovaniu stránky: 0.064 sekúnd
 1: Športový rybár - Peter Kóša
     1779 times
 2: Sabinov MO SRZ
     1934 times
 3: Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
     1842 times
 4: Banská Štiavnica - MO SRZ
     2159 times
 5: Banská Bystrica - MsO SRZ
     2512 times
 6: Rybárske potreby
     1590 times
 7: Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
     1614 times
 8: Považskobystricky rybár
     1875 times

Admin   
Infor. o registracii domeny