www.mosrzsabinov.sk - MOSRZ Sabinov
DOMOV Neznámy
Kalendár
Dnes je: Utorok
21. máj. 2019

Sviatok má:
dnes: Zina
zajtra: Júlia, Juliana
pozajtra: Želmíra
včera: Bernard

Povolený čas rybolovu
v mesiaci máj.

Vody
kaprové: 04.00 - 24.00,
pstruhové: 05.00 - 21.00,
lipňové: zákaz lovu.
Viac na celý ROK ...
Hlavné menu
Vyhľadávanie
Zmeny v zákone a vyhláške
Rybárske WEB stránky

 Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
Slovenský Rybársky Zväz
RADA Žilina


 Trebišov - MO SRZ
Naša družobná MO SRZ Trebišov -

Banská Bystrica - MsO SRZ
Banská Bystrica - MsO SRZ

Banská Štiavnica - MO SRZ
Banská Štiavnica - MO SRZ

Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
Bánovce nad Bebravou - MO SRZ

Čadca - MO SRZ
Čadca - MO SRZ

Čierna nat Tisou - MO SRZ
Čierna nat Tisou - MO SRZ

Dolný Kubín - MO SRZ
Dolný Kubín - MO SRZ

Drahovce - MO SRZ
Drahovce - MO SRZ

Galanta - MsO SRZ
Galanta - MsO SRZ

Gelnica - MO SRZ
Gelnica - MO SRZ

Hanušovce / Topľou - MO SRZ
Hanušovce / Topľou - MO SRZ

Hlohovec - MsO SRZ
Hlohovec - MsO SRZ

Holíč - MO SRZ
Holíč - MO SRZ

Komárno - MsO SRZ
Komárno - MsO SRZ

Košice - MsO SRZ
Košice - MsO SRZ

Kysucké Nové Mesto - MO SRZ
Kysucké Nové Mesto - MO SRZ

Levice - MsO SRZ
Levice - MsO SRZ

Liptovský Mikuláš - MsO SRZ
Liptovský Mikuláš - MsO SRZ

Lučenec - MsO SRZ
Lučenec - MsO SRZ

Martin - MsO SRZ
Martin - MsO SRZ

Michalovce - MsO SRZ
Michalovce - MsO SRZ

Mivaedi - autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca značky MIVARDI.
Fishing team s.r.o.
Bratislavská 45.
917 02 Trnava.

MOSRZ Orlov
MOSRZ Orlov - predseda MO SRZ Orlov Vojtek Rudolf, Mgr.

Nitra - MsO SRZ
Nitra - MsO SRZ

Nové Zámky - MsO SRZ
Nové Zámky - MsO SRZ

Piešťany - MsO SRZ
Piešťany - MsO SRZ

Poprad - MO SRZ
Poprad - MO SRZ

Považskobystricky rybár
Považskobystricky rybár

Prešov - MsO SRZ
Prešov - MsO SRZ

Prievidza - MsO SRZ
Prievidza - MsO SRZ

Púchov - MO SRZ
Púchov - MO SRZ

Ružomberok - MsO SRZ
Ružomberok - MsO SRZ

Rybárske potreby
Rybárske potreby
-internetový obchod


Senica - MsO SRZ
Senica - MsO SRZ

Spišská Nová Ves - MO SRZ
Spišská Nová Ves - MO SRZ

Stará Ľubovňa - MO SRZ
Stará Ľubovňa - MO SRZ

Stará Turá - MO SRZ
Stará Turá - MO SRZ

Športový rybár
Rybárske potreby

Šurany - MsO SRZ
Šurany - MsO SRZ

Topoľčany - MO SRZ
Topoľčany - MO SRZ

Trenčín - MsO SRZ
Trenčín - MsO SRZ

Trnava - MsO SRZ
Trnava - MsO SRZ

Želiezovce - MO SRZ
Želiezovce - MO SRZ

Žilina - MsO SRZ
Žilina - MsO SRZ

[ Pozri ZOZNAM ]
ZO SRZ : KONTAKTY
Adresár ZO SRZ : Prešovský kraj
Panoráma VN Jakubovany
Ako sa stať členom MO SRZ
Digitálna mapa Sabinov
Rybársky dom
Mapa Sabinova
TV relácia - “Na rybách"
TV relácia – “Na rybách – Petrov zdar!”
MRK.CZ - Rybárske videá
Zaujímavé vídea
MO SRZ Sabinov: Informacie

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Element_final
Z PIATKOVÉHO VÝBORU

Priatelia,

ako sme sľúbili ponúkame vám informáciu z piatkového zasadania výboru v trochu stručnejšom podaní.

Keďže už iba mesiac nás delí od začiatku pstruhovej sezóny 2019,  práve jej organizačné a technické zabezpečenie bolo jedným z mnohých bodov programu ostatného zasadania výboru.

Prerokovanie 22 žiadostí o členstvo v našej MO zabralo dosť času, hoci mu predchádzalo minulotýždňové stretnutie žiadateľov s členmi výboru a určite nebudú potešení žiadatelia ktorých žiadosti neboli schválené o čom v najbližších dňoch dostanú písomné vyrozumenie.

Znovu sa prerokovala pripravovaná zmluva s obcou Rožkovany o nájme nášho pozemku pod plánovanou cyklotrasou Eurovelo11 cez štrkoviská, aby sa po diskusii doplnilo ustanovenie ktoré spresňuje doterajšie znenie a návrh zmluvy bude odoslaný obci.

Prerokovala a schválila sa nová hudba na Rybársku večeru 2019 a prebrali sa aj navrhované zmeny v termínoch konania športových akcií na tento rok, ktoré budú čoskoro zavesené na našom webe.

Nasledovali informácie o plánovanom zásahu do Drienického potoka pri výstavbe cyklochodníka, o prijímaní detí a mládežníkov po zmene rybárskych predpisov, o príprave žiadosti o poskytnutie financií z rozpočtu mesta na detský víkend, o zabezpečení dvoch betónových panelov na štrkovisko Orkucany s oznamami pre všetkých návštevníkov, o materiálnej podpore detí v našich rybárskych krúžkoch, o potrebe orezania orecha v liahni a o zistených pochybeniach v záznamoch o evidencii úlovkov za rok 2018.

Všetko toto boli body programu  ktoré sa museli spoločne prejednať vo výbore a ďalšie zasadanie výboru je plánované na 12. apríla 2019.


Utorok, 12.03. 2019 - 12:05:17
(Zobraziť celý článok | 1900 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
INFORMÁCIA

Priatelia,

podľa rozhodnutia výboru ešte z pred dvoch rokov, všetci noví záujemcovia o členstvo v našej MO sa pred schvaľovaním ich prihlášok stretnú s členmi výboru aby sa im predstavili a aby sa aspoň čo to dozvedeli o týchto záujemcoch a pri členoch SRZ žiadajúcich o prestup k nám z iných MO sa samozrejme výbor informuje o ich doterajšom pôsobení v materskej organizácii.

K tomuto kroku výbor pristúpil po nepríjemných skúsenostiach s niekoľkými novými členmi ktorých prihlášky schválil pred časom v dobrej viere bez ich bližšieho poznania a ktorých prihlášky by dnes po ich  aktivitách u nás už určite nemali schválené.

Preto tento piatok 1.3.2019 sa v Rybárskom dome uskutoční stretnutie s vyše 20-timi žiadateľmi o členstvo u nás najmä preto, aby prestupujúci členovia SRZ z iných organizácií mali v prípade ich schválenia výborom dosť času na usporiadanie si vecí v pôvodnej organizácii, nebo toto je podmienka pre ich bezproblémové zaevidovanie do našej evidencie členov.

O termíne tohoto stretnutia boli telefonicky informovaní všetci záujemcovia a tak veríme že prídu a získajú aj pre nich dôležité informácie. Po tomto stretnutí je na budúci týždeň v piatok 8.3.2019 naplánované riadne zasadanie výboru na ktorom okrem iných bodov programu rokovania budú prejednávané a schvaľované aj všetky došlé prihlášky.

Je však  treba aj povedať,  že môže nastať situácia ako už viackrát predtým, že nie všetkým žiadateľom o členstvo v našej MO bude nakoniec vyhovené.


Pondelok, 25.02. 2019 - 12:17:52
(Zobraziť celý článok | 1651 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
Zmena letného času na zimný čas

Zmena letného času na zimný čas


Nedeľa, 28. októbra 2018
zmena času z 3:00 na 2:00


Sobota, 27.10. 2018 - 13:55:45
(Zobraziť celý článok | 382 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
SPRESNENIE DNEŠNÉHO ZARYBNENIA

 Priatelia,

spresňujeme predchádzajúcu informáciu o dnešnom zarybnení revírov.

Zarybnené bude štrkovisko č.1 a č.2 v Rožkovanoch a tiež štrkovisko Orkucany a na týchto troch revíroch platí aj stanovená doba hájenia pre vysadené ryby ktorá bude vyznačená na tabuliach.

Po dohode s dodávateľom rýb,  bude štrkovisko č.3 v Rožkovanoch zarybnené kapitálnym kaprom neskôr, spolu s plánovanou dodávkou šťuky severnej.

Na štrkovisku č.3 Rožkovany, je teda lov rýb spôsobom CHAP  povolený.


Štvrtok, 27.09. 2018 - 10:35:16
(Zobraziť celý článok | 933 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
Z PONDELKOVÉHO VÝBORU

Priatelia,

po pondelkovom zasadaní výboru máme pre vás pripravených niekoľko aktuálnych informácií ktoré dajú väčší prehľad o najbližších akciách.

Najdôležitejšou informáciou pre väčšinu našich členov je určite jesenné zarybnenie revírov, ktoré sa začne už tento štvrtok 27.9.2018, kedy sa všetky tri štrkoviská v Rožkovanoch aj štrkovisko v Orkucanoch zarybnia kaprom vekovej kategórie K3, tiež amurom a karasom, zlovených priamo z produkčných rybníkov.

Revíry s vysadenou rybou budú viditeľne označené oznamami a začne sa aj hájenie vysadenej ryby, takže od štvrtka 27.9.2018 do 11.10.2018 budú ryby hájené a lov rýb bude povolený od 12.10.2018.

Zámerom je zatraktívniť štrkovisko č.3 v Rožkovanoch s režimom Chyť a pusť, kde vysadíme veľké kapitálne ryby, aby aj vďaka nim tento revír navštevovalo ešte viac športových rybárov, ktorí si rybu nechcú privlastniť.

Nasledujúce zarybňovanie jesennou šťukou je plánované na neskôr, podobne ako v minulom roku, aby vysadená šťuka mohla u nás v jari budúceho roku naklásť ikry.

Ďalšou dôležitou témou rokovania bola naša tradičná kultúrnospoločenská akcia konaná vždy v závere roka - Rybárska večera, ktorej termín je dohodnutý na sobotu 24.11.2018 v zrekonštruovanom MsKS v Sabinove a na ktorú už teraz našich členov srdečne pozývame.

Podrobnejšie informácie budú zverejnené na našom webe a plagáty budú v meste vyvesené od začiatku novembra a vstupenky budú v predajni Kvetinárstvo Olina.

Návrh Obežníka o platbách na rok 2019 sa dal na pripomienkovanie všetkým členom výboru, keďže nemáme zatiaľ žiadne avízo z Rady SRZ o zmene ceny povolení a poplatkov, obežník s prípadnými malými úpravami po odsúhlasení výborom doručí pošta našim členom koncom mesiaca október.

Uzávierka predaných známok a povolení na rybolov na rok 2018 po porovnaní s našimi odoslanými úhradami a spolu s očakávanou záväznou objednávkou známok a povolení na rok 2019 sa predloží na októbrové zasadanie výboru a potom sa odošle na Radu SRZ.

Prebrali sa aj výsledky jesenného dvojkola divízie LRU –P v ktorom si dobrým výsledkom naše družstvo znovu vybojovalo postup do II. ligy.

Bola podaná informácia o našej účasti na Dňoch mesta Lipany a na Jesennom kultúrnom festivale v Sabinove, na ktorých sa prezentovala naša MO prostredníctvom pripravených rybacích špecialít a kde je potrebné poďakovať sa všetkým našim zástupcom za ich ochotu a prácu pri obidvoch akciách.

Hospodár na VN Jakubovany aj správca Rybárskeho domu informovali výbor o neuskutočnení svojich plánovaných brigád kvôli neprihláseniu sa žiadneho brigádnika, preto je potrebné rozanalyzovať súčasný nepriaznivý stav v brigádnickej apatii členov, lebo realizácia plánovaných prác formou brigády sa stáva u nás čoraz väčším problémom.

Potom sa výbor zaoberal ja žiadosťou o prenájom plochy na bilbord na liahni v Orkucanoch počas komunálnych volieb, tiež zámerom svojpomocne vystavať betónové tabule na štrkovisku Orkucany, aby sme tak vyriešili problém s neinformovanosťou návštevníkov štrkoviska že sú na súkromnom pozemku a bol výboru predstavený náš aktívny člen zúčastňujúci sa všetkých akciách na VN Jakubovany, ktorý chce byť nápomocný terajšiemu hospodárovi na VN.


Streda, 26.09. 2018 - 06:29:51
(Zobraziť celý článok | 3671 bajtov | Hodnotenie: 0)
147 článkov (30 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Prejsť na:
Počítadlo
Verejných návštev
stránok od 1, 2007

[ Viac ]
Počet na stránke
Spolu: 36
Kamery
Kniha FLASH - Pre rybárov
Ankety
Ako sa Vám pačia naše stránky?

Nie
Čiastočne
AnoVýsledky
Ďalšie ankety

Hlasov 2767
Počasie
Počasie Sabinov - Svieti.com
Fáza mesiaca

SATELIT
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
Znečisťov. živ. prostredia
KALKULAČKA
Kalkulačka
 
Kurzový lístok ECB
Kurzový lístok EUR
20.05.2019
VlajkaUSD1.1167
VlajkaJPY122.67
VlajkaCZK25.766
VlajkaGBP0.87620
VlajkaHUF325.77
VlajkaPLN4.2968
VlajkaCHF1.1263
VlajkaRUB72.0519
VlajkaAUD1.6141
VlajkaCAD1.5000
Viac na webe NBS...
©2007
Správca stránok: Ing. Jozef Biroš
WWW.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.

Čas potrebný k spracovaniu stránky: 0.062 sekúnd
 1: Športový rybár - Peter Kóša
     1542 times
 2: Sabinov MO SRZ
     1695 times
 3: Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
     1703 times
 4: Banská Štiavnica - MO SRZ
     1974 times
 5: Banská Bystrica - MsO SRZ
     2142 times
 6: Rybárske potreby
     1432 times
 7: Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
     1417 times
 8: Považskobystricky rybár
     1718 times

Admin   
Infor. o registracii domeny