www.mosrzsabinov.sk - MOSRZ Sabinov
DOMOV Neznámy
Kalendár
Dnes je: Streda
20. február. 2019

Sviatok má:
dnes: Lívia
zajtra: Eleonóra
pozajtra: Etela
včera: Vlasta

Povolený čas rybolovu
v mesiaci február.

Vody
kaprové: 07.00 - 17.00,
pstruhové: zákaz lovu,
lipňové: zákaz lovu.
Viac na celý ROK ...
Hlavné menu
Vyhľadávanie
Rybárske WEB stránky

 Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
Slovenský Rybársky Zväz
RADA Žilina


 Trebišov - MO SRZ
Naša družobná MO SRZ Trebišov -

Banská Bystrica - MsO SRZ
Banská Bystrica - MsO SRZ

Banská Štiavnica - MO SRZ
Banská Štiavnica - MO SRZ

Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
Bánovce nad Bebravou - MO SRZ

Čadca - MO SRZ
Čadca - MO SRZ

Čierna nat Tisou - MO SRZ
Čierna nat Tisou - MO SRZ

Dolný Kubín - MO SRZ
Dolný Kubín - MO SRZ

Drahovce - MO SRZ
Drahovce - MO SRZ

Galanta - MsO SRZ
Galanta - MsO SRZ

Gelnica - MO SRZ
Gelnica - MO SRZ

Hanušovce / Topľou - MO SRZ
Hanušovce / Topľou - MO SRZ

Hlohovec - MsO SRZ
Hlohovec - MsO SRZ

Holíč - MO SRZ
Holíč - MO SRZ

Komárno - MsO SRZ
Komárno - MsO SRZ

Košice - MsO SRZ
Košice - MsO SRZ

Kysucké Nové Mesto - MO SRZ
Kysucké Nové Mesto - MO SRZ

Levice - MsO SRZ
Levice - MsO SRZ

Liptovský Mikuláš - MsO SRZ
Liptovský Mikuláš - MsO SRZ

Lučenec - MsO SRZ
Lučenec - MsO SRZ

Martin - MsO SRZ
Martin - MsO SRZ

Michalovce - MsO SRZ
Michalovce - MsO SRZ

Mivaedi - autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca značky MIVARDI.
Fishing team s.r.o.
Bratislavská 45.
917 02 Trnava.

MOSRZ Orlov
MOSRZ Orlov - predseda MO SRZ Orlov Vojtek Rudolf, Mgr.

Nitra - MsO SRZ
Nitra - MsO SRZ

Nové Zámky - MsO SRZ
Nové Zámky - MsO SRZ

Piešťany - MsO SRZ
Piešťany - MsO SRZ

Poprad - MO SRZ
Poprad - MO SRZ

Považskobystricky rybár
Považskobystricky rybár

Prešov - MsO SRZ
Prešov - MsO SRZ

Prievidza - MsO SRZ
Prievidza - MsO SRZ

Púchov - MO SRZ
Púchov - MO SRZ

Ružomberok - MsO SRZ
Ružomberok - MsO SRZ

Rybárske potreby
Rybárske potreby
-internetový obchod


Senica - MsO SRZ
Senica - MsO SRZ

Spišská Nová Ves - MO SRZ
Spišská Nová Ves - MO SRZ

Stará Ľubovňa - MO SRZ
Stará Ľubovňa - MO SRZ

Stará Turá - MO SRZ
Stará Turá - MO SRZ

Športový rybár
Rybárske potreby

Šurany - MsO SRZ
Šurany - MsO SRZ

Topoľčany - MO SRZ
Topoľčany - MO SRZ

Trenčín - MsO SRZ
Trenčín - MsO SRZ

Trnava - MsO SRZ
Trnava - MsO SRZ

Želiezovce - MO SRZ
Želiezovce - MO SRZ

Žilina - MsO SRZ
Žilina - MsO SRZ

[ Pozri ZOZNAM ]
ZO SRZ : KONTAKTY
Adresár ZO SRZ : Prešovský kraj
Panoráma VN Jakubovany
Ako sa stať členom MO SRZ
Digitálna mapa Sabinov
Rybársky dom
Mapa Sabinova
TV relácia - “Na rybách"
TV relácia – “Na rybách – Petrov zdar!”
MRK.CZ - Rybárske videá
Zaujímavé vídea

Vitajte na stránkach MO SRZ SABINOV


PETROV ZDAR!Tlačiva na 2% z daní na rok 2019Element_final
VIANOČNÉ PRIANIE


Od Ježiška balík zdravia,
čo najvzácnejší poklad vravia.

Lásku, šťastie, žiadne hádky,
pohodu a krásne sviatky.

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok,
všetkým našim členom


     praje výbor.


Piatok, 21.12. 2018 - 06:05:36
(Zobraziť celý článok | 519 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
Z POSLEDNÉHO ZASADANIA VÝBORU V ROKU 2018

Priatelia,

na poslednom zasadaní výboru v tomto roku sa prerokovali všetky plánované body a splnili sme predsavzatie ísť do roku 2019 podľa bez restov.

Bola vyhodnotená činnosť jednotlivých členov výboru a členov komisií a bol dohodnutý termín neformálneho stretnutia, aby kúsok tohto sviatočného času sme v závere roka strávili spoločne.

Výbor rozobral ešte raz Obežník č.3/2018, ktorým sa od 1.1.2019 umožňuje našim členom bezhotovostne platiť svoje platby, aby sa maximálne odbúrali doterajšie hotovostné postupy a aby sa všetkým ušetril v prvom rade čas pri vybavovaní týchto rybárskych náležitostí.

Obežník zatiaľ nerieši úhradu miestnej pstruhovej povolenky za odvod pre naše členky rybárky ak si kúpia miestne kaprové povolenie a taktiež nerieši platby pre našich krúžkarov, kde pribudne práca vedúcim krúžkov, ktorí poplatky za všetkých svojich krúžkarov vyberú a prinesú do Rybárskeho domu naraz, spolu s vypísanými dokladmi na rok 2019.

Tu treba povedať, že niektorí naši až príliš aktívni členovia už poslali platby, pričom je stále ešte rok 2018 a nevšimli si že možnosť elektronickej úhrady platí od 1. januára 2019 a týmto zbytočne nám skomplikujú evidenciu.

Takže poprosíme našich rybárov, aby svoje platby nám posielali až od 1. januára 2019 nie skôr !

Prebrala sa tiež informácia o úhyne rýb na Toryse pred obcou Jakubova Vôľa, kde sa prerokoval aj nápad vedúceho rybárskej stráže na zlepšenie súčinnosti medzi výborom a rybárskou strážou pri takejto mimoriadnej situácii a prešli sa tiež predložené návrhy Plánu športovej činnosti na rok 2019 a Plánu brigád na rok 2019.

K požiadavkám na opravu a údržbu na našich revíroch v budúcom roku pripojíme aj fotografie terajšieho stavu a celé to odošleme správcovi toku.


Sobota, 15.12. 2018 - 18:01:48
(Zobraziť celý článok | 2008 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
Obežník číslo 3/2018


Štvrtok, 13.12. 2018 - 09:32:30
(Zobraziť celý článok | 449 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
PREDVIANOČNÉ ZASADANIE

Priatelia,

ani v tomto predvianočnom čase naša činnosť nepoľavila a predsedníctvo výboru po viacerých stretnutiach rozhodlo, že tých pár neprerokovaných bodov z ostatného zasadania výboru si prejdeme vo výbore ešte tento piatok, aby sme rok 2019 začínali bez restov a podľa schváleného programu Plánu zasadaní na budúci rok.

Okrem neprerokovaných bodov pribudne do programu zasadania aj aktuálna informácia o úhyne rýb na Toryse pod cestným mostom na Jakubovu Vôľu, kde v sobotu podvečer niekto priamo z mosta vysypal do rieky stavebný odpad pozostávajúci z oškrabanej omietky s niekoľkými vrstvami maľovky a vzniknutý jedovatý mrak spôsobil úhyn nájdených asi 30 kusov malých jalcov hlavatých a plosiek pásavých, hoci ďalšie uhynuté ryby mohla odplaviť voda a ich celkový počet mohol byť vyšší.

Taktiež sa prerokuje aj Obežník č.3/2018 ktorý onedlho bude zverejnený na našej stránke a ktorý tiež  pošta ešte tento týždeň doručí do schránok všetkým našim členom.

Ponúkame v ňom možnosť od 1. januára 2019 bezhotovostne uhrádzať členské, povolenia na rybolov, neodpracované brigády a ostatné poplatky pohodlne z domu elektronicky cez internetbanking.

Členovia ktorí elektronicky uhradia svoje platby a v poznámke pre príjemcu uvedú údaje podľa pokynov v obežníku, budú mať pripravené veci dopredu a čas ich vybavenia sa skráti na minimum.

Zvýšenie komfortu, skrátenie času pri vybavovaní rybárskych náležitostí, ušetrenie peňazí aj prejazdov privítajú najmä členovia ktorí kvôli povinnosti zaplatiť členské do konca marca museli cestovať do Sabinova dvakrát, lebo povolenia na rybolov si kupovali až neskôr.

Cieľom ponúkaného spôsobu je na minimum znížiť  doterajšie časovo náročné postupy pri platení v hotovosti a veríme,  že elektronická platba nájde  dobrú odozvu medzi našimi členmi, lebo je dnes už bežne používaná pri úhradách inkasa a energií v každej domácnosti.

Niektoré termíny akcií v Pláne športovej činnosti na rok 2019 aj v Pláne brigád na rok 2019 budú spresnené po zasadaní športovej sekcie pri Rade SRZ v polovici januára 2019, kde si zástupcovia organizácií dohodnú Termínový kalendár súťaží pre rok 2019.


Streda, 12.12. 2018 - 19:27:31
(Zobraziť celý článok | 2639 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
INFORMÁCIE ZO ZASADANIA VÝBORU

Priatelia,

ostatné zasadanie výboru bolo naplnené množstvom bodov a niektoré boli kvôli časovému sklzu presunuté na januárový termín.

Zhodnotila sa Rybárska večera 2018, kde účasť bola trochu nižšia ako po iné roky ale napriek tomu bola tam vynikajúca atmosféra. Spomedzi členov výboru zišli aj názory že dva chody jedál sú veľa, že treba skúsiť aj zmeniť skupinu, že je treba uvažovať aj o zrušení tejto akcie lebo je s tým kopec práce a stále na Večeru chodia iba tí istí naši členovia a podobné názory ku ktorým sa ešte raz vrátime aby sme nič neuponáhľali.

Vedúci rybárskej stráže vyhodnotil jej činnosť za rok 2018 vrátane spolupráce s MsP a štátnou políciou kde konštatoval, že spolupráca so štátnou políciou bola počas roka dobrá a nemenil stratégiu kontrol predchádzajúceho vedúceho RS. Plánuje podrobnejšie vyhodnotenie činnosti jednotlivých členov a kvôli nízkej aktivite aj podá výboru návrhy na personálne zmeny.

Bola určená nová  trojčlenná inventarizačná komisia, ktorá vykoná inventarizáciu majetku a záväzkov MO k 31.12.2018 a pri jej činnosti bude prítomný aj jeden člen kontrolnej komisie.

Spracovanie plánu výroby rybích násad a výber dodávateľa rýb v roku 2019 bol ďalší bod programu a tu hospodár oznámil výboru, že liaheň je už v prevádzke a je už vyliahnutý plôdik pstruha potočného a pstruha dúhového. Dodávateľa rýb v roku 2019 spresníme v januári tak, aby jarné zarybnenie sa vykonalo tesne pred začiatkom kaprovej sezóny keď bude už vyššia teplota vody a kedy riziká vzniku zdravotných problémov u dovezených rýb budú už podstatne nižšie.

K hospodáreniu MO  účtovníčka predložila výsledky za 10 mesiacov, podľa ktorého sú príjmy MO vyššie ako sme plánovali, rovnako sú síce vyššie aj výdavky, ale rozdiel medzi nimi je kladný a je predpoklad, že hospodárenie k 31.12.2018 skončí prebytkom.

Registrácia MO ako prijímateľa 2% dane z príjmov v roku 2019 je pripravená spolu so všetkými potrebnými podkladmi najneskôr do 15.12.-2018.

Predseda potom informoval výbor o priebehu Snemu SRZ, kde sa opakovali podobné organizačné nedostatky pri príprave jednotlivých bodov rokovania ako na predchádzajúcom Sneme, novelizácia Stanov SRZ bola schválená, budú predložené Ministerstvu vnútra SR na registráciu a zástupcovia v Rade SRZ za náš Prešovský kraj sú: Gabriel Zajtko viceprezident, členovia Ivan Orovčík, Ján Polák a Ján Kozub a členom kontrolnej komisie je p. Smrek.

Výboru bola podaná informácia o zaznamenanom výskyte kormoránov veľkých na Toryse aj o odoslanom oznámení o ich plašení a odstrele a o potrebe koordinácie činnosti MO s oboma poľovnými združeniami.

Po  diskusii ohľadom predaja členských známok a povolení sa pripravuje možnosť našich členov platiť si členské aj povolenia bezhotovostne na účet našej MO.

Požiadavky MO pre správcu toku na údržbu a opravy na Toryse v roku 2019 sa pripravia v spolupráci členov predsedníctva výboru tak, aby správcovi  boli odoslané ešte do polovice decembra a návrh plánu športovej činnosti a plánu brigád na rok 2019 bude prerokovaný na zasadaní výboru v januári.


Nedeľa, 09.12. 2018 - 15:28:03
(Zobraziť celý článok | 3388 bajtov | Hodnotenie: 0)
886 článkov (178 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Prejsť na:
Počítadlo
Verejných návštev
stránok od 1, 2007

[ Viac ]
Počet na stránke
Spolu: 34
Kamery
Kniha FLASH - Pre rybárov
Ankety
Ako sa Vám pačia naše stránky?

Nie
Čiastočne
AnoVýsledky
Ďalšie ankety

Hlasov 2750
Počasie
Počasie Sabinov - Svieti.com
Fáza mesiaca

SATELIT
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
Znečisťov. živ. prostredia
KALKULAČKA
Kalkulačka
 
Kurzový lístok ECB
Kurzový lístok EUR
19.02.2019
VlajkaUSD1.1294
VlajkaJPY125.09
VlajkaCZK25.717
VlajkaGBP0.87185
VlajkaHUF318.46
VlajkaPLN4.3347
VlajkaCHF1.1351
VlajkaRUB74.7569
VlajkaAUD1.5881
VlajkaCAD1.4961
Viac na webe NBS...
©2007
Správca stránok: Ing. Jozef Biroš
WWW.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.

Čas potrebný k spracovaniu stránky: 0.079 sekúnd
 1: Športový rybár - Peter Kóša
     1450 times
 2: Sabinov MO SRZ
     1613 times
 3: Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
     1641 times
 4: Banská Štiavnica - MO SRZ
     1917 times
 5: Banská Bystrica - MsO SRZ
     2007 times
 6: Rybárske potreby
     1374 times
 7: Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
     1340 times
 8: Považskobystricky rybár
     1644 times

Admin   
Infor. o registracii domeny