www.mosrzsabinov.sk - MOSRZ Sabinov
DOMOV Neznámy
Kalendár
Dnes je: Sobota
20. apríl. 2019

Sviatok má:
dnes: Marcel
zajtra: Ervín
pozajtra: Slavomír
včera: Jela

Povolený čas rybolovu
v mesiaci apríl.

Vody
kaprové: 05.00 - 21.00,
pstruhové: 06.00 - 19.00,
lipňové: zákaz lovu.
Viac na celý ROK ...
Hlavné menu
Vyhľadávanie
Zmeny v zákone a vyhláške
Rybárske WEB stránky

 Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
Slovenský Rybársky Zväz
RADA Žilina


 Trebišov - MO SRZ
Naša družobná MO SRZ Trebišov -

Banská Bystrica - MsO SRZ
Banská Bystrica - MsO SRZ

Banská Štiavnica - MO SRZ
Banská Štiavnica - MO SRZ

Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
Bánovce nad Bebravou - MO SRZ

Čadca - MO SRZ
Čadca - MO SRZ

Čierna nat Tisou - MO SRZ
Čierna nat Tisou - MO SRZ

Dolný Kubín - MO SRZ
Dolný Kubín - MO SRZ

Drahovce - MO SRZ
Drahovce - MO SRZ

Galanta - MsO SRZ
Galanta - MsO SRZ

Gelnica - MO SRZ
Gelnica - MO SRZ

Hanušovce / Topľou - MO SRZ
Hanušovce / Topľou - MO SRZ

Hlohovec - MsO SRZ
Hlohovec - MsO SRZ

Holíč - MO SRZ
Holíč - MO SRZ

Komárno - MsO SRZ
Komárno - MsO SRZ

Košice - MsO SRZ
Košice - MsO SRZ

Kysucké Nové Mesto - MO SRZ
Kysucké Nové Mesto - MO SRZ

Levice - MsO SRZ
Levice - MsO SRZ

Liptovský Mikuláš - MsO SRZ
Liptovský Mikuláš - MsO SRZ

Lučenec - MsO SRZ
Lučenec - MsO SRZ

Martin - MsO SRZ
Martin - MsO SRZ

Michalovce - MsO SRZ
Michalovce - MsO SRZ

Mivaedi - autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca značky MIVARDI.
Fishing team s.r.o.
Bratislavská 45.
917 02 Trnava.

MOSRZ Orlov
MOSRZ Orlov - predseda MO SRZ Orlov Vojtek Rudolf, Mgr.

Nitra - MsO SRZ
Nitra - MsO SRZ

Nové Zámky - MsO SRZ
Nové Zámky - MsO SRZ

Piešťany - MsO SRZ
Piešťany - MsO SRZ

Poprad - MO SRZ
Poprad - MO SRZ

Považskobystricky rybár
Považskobystricky rybár

Prešov - MsO SRZ
Prešov - MsO SRZ

Prievidza - MsO SRZ
Prievidza - MsO SRZ

Púchov - MO SRZ
Púchov - MO SRZ

Ružomberok - MsO SRZ
Ružomberok - MsO SRZ

Rybárske potreby
Rybárske potreby
-internetový obchod


Senica - MsO SRZ
Senica - MsO SRZ

Spišská Nová Ves - MO SRZ
Spišská Nová Ves - MO SRZ

Stará Ľubovňa - MO SRZ
Stará Ľubovňa - MO SRZ

Stará Turá - MO SRZ
Stará Turá - MO SRZ

Športový rybár
Rybárske potreby

Šurany - MsO SRZ
Šurany - MsO SRZ

Topoľčany - MO SRZ
Topoľčany - MO SRZ

Trenčín - MsO SRZ
Trenčín - MsO SRZ

Trnava - MsO SRZ
Trnava - MsO SRZ

Želiezovce - MO SRZ
Želiezovce - MO SRZ

Žilina - MsO SRZ
Žilina - MsO SRZ

[ Pozri ZOZNAM ]
ZO SRZ : KONTAKTY
Adresár ZO SRZ : Prešovský kraj
Panoráma VN Jakubovany
Ako sa stať členom MO SRZ
Digitálna mapa Sabinov
Rybársky dom
Mapa Sabinova
TV relácia - “Na rybách"
TV relácia – “Na rybách – Petrov zdar!”
MRK.CZ - Rybárske videá
Zaujímavé vídea

Vitajte na stránkach MO SRZ SABINOV


PETROV ZDAR!Tlačiva na 2% z daní na rok 2019Element_final
PRICHÁDZA ZMENA ČASU

Priatelia,

všetci čo vstávame ráno trochu skôr, už zreteľne počujeme že sa prebúdza jar a vtáčiky spievajú na plné hrdlá.

Od minulej stredy tu máme oficiálne jar a v nadchádzajúcu sobotu, presnejšie povedané v nedeľu nad ránom si posunieme hodinky o jednu hodinu dopredu.

Hoci je takmer isté že toto striedanie času skončí v roku 2021, nevieme aký čas u nás budeme mať a táto zmena je ďalšie „super“ rozhodnutie EÚ v neprospech mlčiacej väčšiny jej obyvateľov, ktorí nehlasovali za zachovanie striedania času.

My rybári v prípade ponechania letného času privítame zachovaný dlhší deň s predlženým slnečným svetlom, no v prípade schválenia stredoeurópskeho času, budeme všetci čo sme zamestnaní o tú hodinu svetla naviac v lete ukrátení.

No čo už ?

Priatelia nezabudnime a  túto nedeľu 31. marca nad ránom o 2:00 hod si spoločne posunieme hodinky dopredu na 3:00 hod a tento letný čas budeme tu mať až do 27. októbra, kedy si na hodinkách posunutý čas vrátime z 3.00 hod na 2.00 hod.

No a viac potešiteľnejšia správa je, že po tejto zmene času je už iba krok k začiatku novej pstruhovej sezóny na ktorú sa už všetci tešíme.


Pondelok, 25.03. 2019 - 12:06:24
(Zobraziť celý článok | 1306 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
OZNAM

V sobotu teda 23.marca 2019 boli na štrkovisku č.1 a č.2 v  Rožkovanoch znovu osadené hniezda pre prirodzený neres zubáča. 

Keďže sú blízko brehov - na hladine sú polystyrénové kocky,  je potrebná zvýšená opatrnosť pri love aby nedošlo k ich zachyteniu.

Po kontrole hniezd asi o dva týždne a následne po vyliahnutí plôdika budú hniezda z vody odstránené.


Nedeľa, 24.03. 2019 - 06:58:06
(Zobraziť celý článok | 573 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
DARUJTE SVOJE 2%

Priatelia,

v súčasnosti sú dni preplnené množstvom rôznych informácií a preto v tomto nesmiernom informačnom smogu pripomíname, že stále je aktuálny čas na darovanie 2% z už zaplatenej dane z príjmu za minulý rok a že k tomu stačí vyplniť zverejnené tlačivá na našej stránke a podať ich na príslušný daňový úrad.

Ako sme konštatovali na februárovej ČS, naše možnosti vzhľadom na počet našich dospelých členov sú v súčasnosti málo využité a je v našich silách zvýšiť tieto príjmy.

Stačí  iba prejaviť trocha aktivity, osloviť svojich priateľov, známych, kolegov v práci, možno aj rodinných príslušníkov a dať im do ruky tlačivá s našimi vyplnenými údajmi a zaniesť ich potom na daňový úrad.

Darovanie 2% je samozrejme dobrovoľné preto sa obraciame s prosbou hlavne na našich členov a všetkých priateľov rybárskeho športu, aby aj v tomto roku nám darovali svoje 2% z už zaplatenej dane z príjmu v roku 2018 a prispeli na  dve detské športové akcie.

Veríme že všetci viete ako veľmi nám každá aj malá čiastka z 2% pomáha pri financovaní dvoch detských letných akcií na štrkoviskách Rožkovany a preto sa práve v tomto období pravidelne obraciame najmä na našich členov a na priateľov rybárskeho športu, aby na nás nezabudli a opäť prispeli na dobrú vec.

Spomínané dve detské akcie opakujeme každý rok, pričom piatková akcia je našou nezištnou aktivitou organizovanou pre zdravotne postihnuté deti z okresu Sabinov a nasledujúce dva dni sú venované našim malým detským krúžkarom a sú zamerané nielen na rozvíjanie pozitívneho vzťahu k športovému rybolovu ale aj na pritiahnutie ostatných školopovinných detí od počítačov k vode k zmysluplnému tráveniu voľného času.

V tomto roku naši malí krúžkari dostanú po 4kg krmiva ako odmenu za ich ochotu navštevovať rybárske krúžky vo svojom voľnom čase a mal by im pomôcť pri realizácii svojej záľuby.

Stále tu platí motivačné pravidlo pre našich členov a tí ktorí do rozpočtu našej MO prinesú 100 € z darovaných 2%, získajú naše miestne povolenie na rybolov podľa vlastného výberu, alebo ich môžu použiť na úhradu svojich neodpracovaných brigád.

Za každú darovanú sumu z vašich 2% už teraz všetkým darcom v mene postihnutých detí a našich malých detských rybárov srdečne ďakujeme.


Štvrtok, 14.03. 2019 - 12:21:16
(Zobraziť celý článok | 2843 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
Z PIATKOVÉHO VÝBORU

Priatelia,

ako sme sľúbili ponúkame vám informáciu z piatkového zasadania výboru v trochu stručnejšom podaní.

Keďže už iba mesiac nás delí od začiatku pstruhovej sezóny 2019,  práve jej organizačné a technické zabezpečenie bolo jedným z mnohých bodov programu ostatného zasadania výboru.

Prerokovanie 22 žiadostí o členstvo v našej MO zabralo dosť času, hoci mu predchádzalo minulotýždňové stretnutie žiadateľov s členmi výboru a určite nebudú potešení žiadatelia ktorých žiadosti neboli schválené o čom v najbližších dňoch dostanú písomné vyrozumenie.

Znovu sa prerokovala pripravovaná zmluva s obcou Rožkovany o nájme nášho pozemku pod plánovanou cyklotrasou Eurovelo11 cez štrkoviská, aby sa po diskusii doplnilo ustanovenie ktoré spresňuje doterajšie znenie a návrh zmluvy bude odoslaný obci.

Prerokovala a schválila sa nová hudba na Rybársku večeru 2019 a prebrali sa aj navrhované zmeny v termínoch konania športových akcií na tento rok, ktoré budú čoskoro zavesené na našom webe.

Nasledovali informácie o plánovanom zásahu do Drienického potoka pri výstavbe cyklochodníka, o prijímaní detí a mládežníkov po zmene rybárskych predpisov, o príprave žiadosti o poskytnutie financií z rozpočtu mesta na detský víkend, o zabezpečení dvoch betónových panelov na štrkovisko Orkucany s oznamami pre všetkých návštevníkov, o materiálnej podpore detí v našich rybárskych krúžkoch, o potrebe orezania orecha v liahni a o zistených pochybeniach v záznamoch o evidencii úlovkov za rok 2018.

Všetko toto boli body programu  ktoré sa museli spoločne prejednať vo výbore a ďalšie zasadanie výboru je plánované na 12. apríla 2019.


Utorok, 12.03. 2019 - 12:05:17
(Zobraziť celý článok | 1900 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
ZASADNE VÝBOR

Priatelia,

začal marec s vykúkajúcimi snežienkami a my vieme že každým dňom sa stále viac a viac blížime k začiatku novej sezóny.

Pred jej začiatkom dávame v prvom rade do pozornosti našim členom Prehľad niektorých zmien v novom zákone a vyhláške zavesený na našej stránke na ľavej strane aby si to mohli prečítať, lebo ako sme sa dozvedeli, niektorí si bez dôkladného prečítania nových pravidiel  mylne vysvetľovali že na štrkovisku č.3 s režimom CHAP si budú môcť privlastniť amura bieleho.

Samozrejme že to tak nie je a vo vlastnom záujme treba si preštudovať celý nový zákon a vykonávaciu vyhlášku, lebo neznalosť zákona neospravedlňuje a my všetci sme pri vode zodpovední sami za seba a svoje konanie

Preto aj o zmenách v zákone a vyhláške bude reč na piatkovom zasadaní výboru, ale najprv si na ňom preberieme našu nedávnu ČS s jej závermi a potom postupne prejdeme aj ostatné body bohatého programu.

Prerokujeme organizačné zabezpečenie vysádzania pstruhových násad a plán zlovovania chovných pstruhových potokov el. agregátom v tomto roku, prípravu na otvorenie pstruhovej sezóny a jej organizačné zabezpečenie, prejdeme si prihlášky záujemcov ktorí požiadali o členstvo v našej MO a s ktorými bolo úvodné stretnutie minulý piatok, doriešime hudbu na jesennú Rybársku večeru, prerokujeme nový návrh na úpravu termínov športových akcií na rok 2019 a povieme si pravidlá prijímania detí a mládeže nenavštevujúcich rybárske krúžky.

Tiež sa vrátime k niektorým už schváleným akciám aby všetci členovia výboru mali informácie o aktuálnom stave ich zabezpečovaní a potom aj k ďalším bodom programu a po zasadaní výboru budeme o tom informovať.  


Utorok, 05.03. 2019 - 12:12:27
(Zobraziť celý článok | 1841 bajtov | Hodnotenie: 0)
898 článkov (180 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Prejsť na:
Počítadlo
Verejných návštev
stránok od 1, 2007

[ Viac ]
Počet na stránke
Spolu: 37
Kamery
Kniha FLASH - Pre rybárov
Ankety
Ako sa Vám pačia naše stránky?

Nie
Čiastočne
AnoVýsledky
Ďalšie ankety

Hlasov 2756
Počasie
Počasie Sabinov - Svieti.com
Fáza mesiaca

SATELIT
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
Znečisťov. živ. prostredia
KALKULAČKA
Kalkulačka
 
Kurzový lístok ECB
Kurzový lístok EUR
18.04.2019
VlajkaUSD1.1250
VlajkaJPY125.86
VlajkaCZK25.682
VlajkaGBP0.86470
VlajkaHUF320.09
VlajkaPLN4.2786
VlajkaCHF1.1383
VlajkaRUB71.9719
VlajkaAUD1.5719
VlajkaCAD1.5065
Viac na webe NBS...
©2007
Správca stránok: Ing. Jozef Biroš
WWW.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.

Čas potrebný k spracovaniu stránky: 0.063 sekúnd
 1: Športový rybár - Peter Kóša
     1508 times
 2: Sabinov MO SRZ
     1666 times
 3: Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
     1683 times
 4: Banská Štiavnica - MO SRZ
     1953 times
 5: Banská Bystrica - MsO SRZ
     2108 times
 6: Rybárske potreby
     1412 times
 7: Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
     1389 times
 8: Považskobystricky rybár
     1690 times

Admin   
Infor. o registracii domeny