www.mosrzsabinov.sk - MOSRZ Sabinov
DOMOV Neznámy
Kalendár
Dnes je: Utorok
16. október. 2018

Sviatok má:
dnes: Vladimíra
zajtra: Hedviga
pozajtra: Lukáš
včera: Terézia

Povolený čas rybolovu
v mesiaci október.

Vody
kaprové: 04.00 - 24.00,
pstruhové: zákaz lovu,
lipňové: 05.00 - 21.00.
Viac na celý ROK ...
Hlavné menu
Vyhľadávanie
Rybárske WEB stránky

 Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
Slovenský Rybársky Zväz
RADA Žilina


 Trebišov - MO SRZ
Naša družobná MO SRZ Trebišov -

Banská Bystrica - MsO SRZ
Banská Bystrica - MsO SRZ

Banská Štiavnica - MO SRZ
Banská Štiavnica - MO SRZ

Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
Bánovce nad Bebravou - MO SRZ

Čadca - MO SRZ
Čadca - MO SRZ

Čierna nat Tisou - MO SRZ
Čierna nat Tisou - MO SRZ

Dolný Kubín - MO SRZ
Dolný Kubín - MO SRZ

Drahovce - MO SRZ
Drahovce - MO SRZ

Galanta - MsO SRZ
Galanta - MsO SRZ

Gelnica - MO SRZ
Gelnica - MO SRZ

Hanušovce / Topľou - MO SRZ
Hanušovce / Topľou - MO SRZ

Hlohovec - MsO SRZ
Hlohovec - MsO SRZ

Holíč - MO SRZ
Holíč - MO SRZ

Komárno - MsO SRZ
Komárno - MsO SRZ

Košice - MsO SRZ
Košice - MsO SRZ

Kysucké Nové Mesto - MO SRZ
Kysucké Nové Mesto - MO SRZ

Levice - MsO SRZ
Levice - MsO SRZ

Liptovský Mikuláš - MsO SRZ
Liptovský Mikuláš - MsO SRZ

Lučenec - MsO SRZ
Lučenec - MsO SRZ

Martin - MsO SRZ
Martin - MsO SRZ

Michalovce - MsO SRZ
Michalovce - MsO SRZ

Mivaedi - autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca značky MIVARDI.
Fishing team s.r.o.
Bratislavská 45.
917 02 Trnava.

MOSRZ Orlov
MOSRZ Orlov - predseda MO SRZ Orlov Vojtek Rudolf, Mgr.

Nitra - MsO SRZ
Nitra - MsO SRZ

Nové Zámky - MsO SRZ
Nové Zámky - MsO SRZ

Piešťany - MsO SRZ
Piešťany - MsO SRZ

Poprad - MO SRZ
Poprad - MO SRZ

Považskobystricky rybár
Považskobystricky rybár

Prešov - MsO SRZ
Prešov - MsO SRZ

Prievidza - MsO SRZ
Prievidza - MsO SRZ

Púchov - MO SRZ
Púchov - MO SRZ

Ružomberok - MsO SRZ
Ružomberok - MsO SRZ

Rybárske potreby
Rybárske potreby
-internetový obchod


Senica - MsO SRZ
Senica - MsO SRZ

Spišská Nová Ves - MO SRZ
Spišská Nová Ves - MO SRZ

Stará Ľubovňa - MO SRZ
Stará Ľubovňa - MO SRZ

Stará Turá - MO SRZ
Stará Turá - MO SRZ

Športový rybár
Rybárske potreby

Šurany - MsO SRZ
Šurany - MsO SRZ

Topoľčany - MO SRZ
Topoľčany - MO SRZ

Trenčín - MsO SRZ
Trenčín - MsO SRZ

Trnava - MsO SRZ
Trnava - MsO SRZ

Želiezovce - MO SRZ
Želiezovce - MO SRZ

Žilina - MsO SRZ
Žilina - MsO SRZ

[ Pozri ZOZNAM ]
ZO SRZ : KONTAKTY
Adresár ZO SRZ : Prešovský kraj
Znečisťov. živ. prostredia
Panoráma VN Jakubovany
Ako sa stať členom MO SRZ
Digitálna mapa Sabinov
Rybársky dom
Mapa Sabinova
MRK.CZ - Rybárske videá
Zaujímavé vídea
MO SRZ Sabinov: Zasadnutie výboru

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Element_final
ZASADNE VÝBOR

Priatelia,

po krátkej liečebnej pauze vám znovu ponúkame informácie o aktuálnom dianí v našej organizácii.

Už tento pondelok 24.9.2018 znovu v Rybárskom dome zasadne výbor, ktorý na tomto plánovanom zasadaní preberie viacero bodov.

Spomenieme niektoré body z programu rokovania.

Okrem kontroly plnenia uznesení a došlej a odoslanej pošty vrátime sa k nedávno konanému jesennému dvojkolu divízie LRU-P na štrkovisku Orkucany, po ktorom naše družstvo postúpilo do II. ligy a tiež si pripomenieme a vyhodnotíme našu účasť na dvoch kultúrno spoločenských akciách a to na Dňoch mesta Lipany minulý týždeň a na sobotnom Jesennom kultúrnom festivale v Sabinove, využitých aj na propagáciu našej organizácie formou ponúkania rybacích dobrôt.

Na pondelkovom zasadaní preberieme aj stav blížiaceho sa jesenného zarybnenia revírov, návrh na riešenie označenia štrkoviska Orkucany revírnymi tabuľami, keďže zamýšľané betónové panely sa nám nedarí zadovážiť, prejdeme si úvodné zabezpečenie našej tradičnej kultúrnej akcie Rybárska večera plánovanej  koncom novembra 2018.

Prerokujeme aj návrh Obežníka č.2/2018, ktorý po odobrení bude rozdistribuovaný všetkým našim členom, zoznámime sa s vypracovanou uzávierkou predaných známok a povolení na rybolov na rok 2018 a prípravou záväznej objednávky známok a povolení na rybolov na rok 2019 a prerokujeme ďalšie návrhy v bode Rôzne.


Nedeľa, 23.09. 2018 - 14:43:29
(Zobraziť celý článok | 1554 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
ZO ZASADANIA VÝBORU

Priatelia,

pondelkové zadanie výboru prejednalo plánované body zasadania a zaoberalo sa aj novými aktuálnymi podnetmi.

Preberala sa situácia na štrkovisku Orkucany, spôsobovaná skupinkami hlučných počerných návštevníkov z osady Ostrovany a najmä neporiadkom ktorý tam po sebe zanechávajú.

Nám nevadí že sa na štrkovisko prídu ľudia okúpať lebo v takých horúčavách je to prirodzené, ale musia sa tu správať slušne ako hostia na návšteve a preto je potrebné ich o tom informovať na betónových paneloch umiestnených po obidvoch stranách príjazdovej cesty od ČOV-ky a od Šarišských Michalian.

Bohužiaľ, zatiaľ sa nám panely nedarí zabezpečiť, oslovené firmy nemajú voľné betónové T-éčka ktoré by nám mohli odpredať a tabule osadené na drevených alebo kovových stĺpoch by po predchádzajúcich skúsenostiach s osadníkmi mali veľmi krátku životnosť a bola by to iba naša zbytočná robota a materiálna škoda.

Bolo by preto dobré aby aj naši členovia skúsili nám v tom pomôcť a v rámci svojich kontaktov zistili možnosti získania takýchto troch betónových panelov a dali nám o tom informáciu.

Terajšie riešenie takýchto nevítaných návštevníkov na štrkovisku je privolanie štátnej polície. 

Hovorilo sa aj o plánovanom jesennom zarybňovaní, kde chceme zarybniť naše kaprové revíry kaprom kategórie K3, amurom, šťukou a tiež karasom, kde v Rožkovanoch posilníme obsádku na štrkovisku č.3 s režimom CHAP a doplníme ju väčšími kapitálnymi kaprami aby naši športoví rybári nemuseli za nimi cestovať na súkromné revíry.

Zúčastníme sa akcie Dni mesta Lipany dňa 8.9.2018 a tiež na akcii Jesenný kultúrny festival v Sabinove dňa 22.9.2018, na ktorých budeme ponúkať návštevníkom našu výbornú rybaciu polievku a zároveň pozývame našich členov na obidve tieto akcie.

Súbežne v rovnakom termíne ako Dni mesta Lipany bude prebehať u nás aj jesenné dvojkolo divízie v LRZ - plávaná, kde naši plávačkári majú šancu zabodovať a postúpiť do II. ligy.

Výboru bola podaná aj informácia o účasti na pretekoch funkcionárov Prešovského kraja v Humennom, kde naše družstvo získalo I. miesto + putovný pohár tajomníka Rady SRZ a na budúci rok tieto preteky sa uskutočnia u nás.

Rybárska večera 2018 ako naša tradičná kultúrnospoločenská akcia sa bude konať v zrekonštruovanom MsKS v Sabinove dňa 24.11.2018.

Hovorilo sa aj o schválenom novom zákone o rybárstve a o pripomienkovaní pripravovanej vykonávacej vyhlášky, o zavádzajúcom stanovisku zamestnanca MŽP SR nášmu potrestanému členovi, o plánovanom zámere vystavať prístrešky pre našich rybároch na dvoch štrkoviskách v Rožkovanoch na strane od poľa a o niektorých krokoch na hospodárskom úseku a úseku rybárskej stráže.


Streda, 15.08. 2018 - 08:53:49
(Zobraziť celý článok | 2980 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
ZASADNE VÝBOR

Priatelia,

zajtra podvečer v Rybárskom dome znovu zasadne výbor a na programe rokovania má viacero dôležitých bodov.

Okrem vyhodnotenie otvorenia pstruhovej sezóny a vyúčtovania výdavkov to bude príprava a zabezpečenie blížiacich sa troch májových športových akcií a to „primátoriek“, miestnych pretekov a Sabinovskej Muhy.

Potom hospodár podá výboru informáciu o doterajšom vysádzaní pstruhových násad z liahne, o zlovovaní chovných pstruhových revírov a o jarnom zarybnení kaprom.

Ďalej sa bude hovoriť o novom zákone o ochrane osobných údajov účinnom od 25.5.2018, o bezpečnostnom projekte pre našu MO, o potrebe schválenia služobných telefónov a príspevkov na telefóny pre členov výboru.

Nakoľko pani účtovníčka sa ospravedlnila zo zasadania výboru, plánovaný prehľad plnenia rozpočtu za I. Q 2018 sa prekladá na ďalší výbor a preberie sa priebeh rekonštrukčných prác v Rybárskom dome a kúpa prívesného vozíka pre potreby našej MO.

Predložia sa tiež poznatky z pracovného stretnutia štatutárov MO SRZ Prešovského kraja k úprave Stanov SRZ a schvália sa miesta predaja hosťovacích povolení na naše miestne vody.


Štvrtok, 03.05. 2018 - 21:14:14
(Zobraziť celý článok | 1318 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
O ČOM ROKOVAL VÝBOR

Priatelia,

dnes máme síce o hodinu kratšie ráno, ale zato o hodinu dlhší deň a to je to, na čo sa všetci tešíme aj keď zima stále nechce odísť, no slniečko je stále silnejšie a teplejšie a tak jej dni už sú spočítané.

V piatok podvečer znovu zasadol výbor a ohlasovaný vrchovato naplnený program rokovania sa odrazil aj na dĺžke trvania rokovania, ktoré sa pretiahlo do neskorých nočných hodín.

Jednou z očakávaných informácií pre našich členov je, že vo voľbe na funkciu podpredsedu získal vyšší počet hlasov Ing. Milan Škovran a že vedúcim rybárskej stráže sa s vyšším počtom hlasov stal Adrián Šoltýs a tiež že v predsedníctve s piatimi členmi bude aj pokladník Peter Čuba.

Veríme, že títo kolegovia budú vo svojich funkciách prínosom pre celú MO a už iba skutočnosť že vedúci rybárskej stráže bude prítomný na každom zasadaní výboru, by sa mala prejaviť v zlepšení činnosti celej rybárskej stráže.


Pokračovanie ...
Nedeľa, 25.03. 2018 - 07:27:45
(Zobraziť celý článok | 4498 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
V PIATOK ZASADNE VÝBOR

Priatelia,

zasadanie výboru plánované na 6.apríla po Veľkej noci sa presúva na tento piatok 23. marca, nakoľko ako viete,  nie sú ešte ukončené práce na poschodí v Rybárskom dome a firma si ich  realizáciu  naplánovala  práve v tomto období, tak sa radšej prispôsobíme, aby sme si nezavadzali.

Program zasadania je opäť bohatý a okrem voľby funkcie podpredsedu a vedúceho rybárskej stráže o ktoré prejavili záujem po dvaja kandidáti, čaká výbor aj prerokovanie jarného zarybnenia kaprom a vlastnými pstruhovými násadami, otvorenie pstruhovej sezóny, naplánovanie výjazdu predsedníctva na VN Jakubovany, štrkoviská Rožkovany a Orkucany, budeme jednať aj o príprave našich miestnych májových pretekov a Sabinovskej muhy.

Preberieme dve úlohy vyplývajúce výboru z uznesenia ČS a to vypracovať návrhy na úpravu Stanov SRZ a dohodnúť spôsob ohodnotenia brigádnických hodín.

Ďalej sa budeme zaoberať technickým zabezpečením pre hospodársky úsek na vysádzanie pstruhových násad, pre disciplinárnu komisiu a vedenie jej agendy, dohodneme služobné telefóny a výšku paušálov aby sa nepoužívali súkromné telefóny, preberieme nové došlé prihlášky za členov MO aj stretnutie s novými žiadateľmi o členstvo, definitívne doplníme údaje do nášho MRP, ktorý odošleme na odsúhlasenie ichtyológovi a určite sa vyskytnú aj niektoré neplánované veci v bode rôzne.

Takže rokovať bude o čom a po výbore sa opäť prihlásime a zreferujeme na našom webe o priebehu zasadania.


Utorok, 20.03. 2018 - 20:07:07
(Zobraziť celý článok | 1594 bajtov | Hodnotenie: 0)
63 článkov (13 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Prejsť na:
Počítadlo
Verejných návštev
stránok od 1, 2007

[ Viac ]
Počet na stránke
Spolu: 51
Kamery
Kniha FLASH - Pre rybárov
Ankety
Ako sa Vám pačia naše stránky?

Nie
Čiastočne
AnoVýsledky
Ďalšie ankety

Hlasov 2729
Počasie
Počasie Sabinov - Svieti.com
Fáza mesiaca

SATELIT
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
KALKULAČKA
Kalkulačka
 
Kurzový lístok ECB
Kurzový lístok EUR
15.10.2018
VlajkaUSD1.1581
VlajkaJPY129.53
VlajkaCZK25.798
VlajkaGBP0.88045
VlajkaHUF323.45
VlajkaPLN4.2942
VlajkaCHF1.1428
VlajkaRUB75.9240
VlajkaAUD1.6231
VlajkaCAD1.5085
Viac na webe NBS...
©2007
Správca stránok: Ing. Jozef Biroš
WWW.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.

Čas potrebný k spracovaniu stránky: 0.063 sekúnd
 1: Športový rybár - Peter Kóša
     1301 times
 2: Sabinov MO SRZ
     1522 times
 3: Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
     1559 times
 4: Banská Štiavnica - MO SRZ
     1837 times
 5: Banská Bystrica - MsO SRZ
     1851 times
 6: Rybárske potreby
     1292 times
 7: Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
     1246 times
 8: Považskobystricky rybár
     1546 times

Admin   
Infor. o registracii domeny