www.mosrzsabinov.sk - MOSRZ Sabinov
DOMOV Neznámy
Kalendár
Dnes je: Utorok
14. august. 2018

Sviatok má:
dnes: Mojmír
zajtra: Marcela
pozajtra: Leonard
včera: Ľubomír

Povolený čas rybolovu
v mesiaci august.

Vody
kaprové: 00.00 - 24.00,
pstruhové: 05.00 - 21.00,
lipňové: 04.00 - 22.00.
Viac na celý ROK ...
Hlavné menu
Vyhľadávanie
Rybárske WEB stránky

 Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
Slovenský Rybársky Zväz
RADA Žilina


 Trebišov - MO SRZ
Naša družobná MO SRZ Trebišov -

Banská Bystrica - MsO SRZ
Banská Bystrica - MsO SRZ

Banská Štiavnica - MO SRZ
Banská Štiavnica - MO SRZ

Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
Bánovce nad Bebravou - MO SRZ

Čadca - MO SRZ
Čadca - MO SRZ

Čierna nat Tisou - MO SRZ
Čierna nat Tisou - MO SRZ

Dolný Kubín - MO SRZ
Dolný Kubín - MO SRZ

Drahovce - MO SRZ
Drahovce - MO SRZ

Galanta - MsO SRZ
Galanta - MsO SRZ

Gelnica - MO SRZ
Gelnica - MO SRZ

Hanušovce / Topľou - MO SRZ
Hanušovce / Topľou - MO SRZ

Hlohovec - MsO SRZ
Hlohovec - MsO SRZ

Holíč - MO SRZ
Holíč - MO SRZ

Komárno - MsO SRZ
Komárno - MsO SRZ

Košice - MsO SRZ
Košice - MsO SRZ

Kysucké Nové Mesto - MO SRZ
Kysucké Nové Mesto - MO SRZ

Levice - MsO SRZ
Levice - MsO SRZ

Liptovský Mikuláš - MsO SRZ
Liptovský Mikuláš - MsO SRZ

Lučenec - MsO SRZ
Lučenec - MsO SRZ

Martin - MsO SRZ
Martin - MsO SRZ

Michalovce - MsO SRZ
Michalovce - MsO SRZ

Mivaedi - autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca značky MIVARDI.
Fishing team s.r.o.
Bratislavská 45.
917 02 Trnava.

MOSRZ Orlov
MOSRZ Orlov - predseda MO SRZ Orlov Vojtek Rudolf, Mgr.

Nitra - MsO SRZ
Nitra - MsO SRZ

Nové Zámky - MsO SRZ
Nové Zámky - MsO SRZ

Piešťany - MsO SRZ
Piešťany - MsO SRZ

Poprad - MO SRZ
Poprad - MO SRZ

Považskobystricky rybár
Považskobystricky rybár

Prešov - MsO SRZ
Prešov - MsO SRZ

Prievidza - MsO SRZ
Prievidza - MsO SRZ

Púchov - MO SRZ
Púchov - MO SRZ

Ružomberok - MsO SRZ
Ružomberok - MsO SRZ

Rybárske potreby
Rybárske potreby
-internetový obchod


Senica - MsO SRZ
Senica - MsO SRZ

Spišská Nová Ves - MO SRZ
Spišská Nová Ves - MO SRZ

Stará Ľubovňa - MO SRZ
Stará Ľubovňa - MO SRZ

Stará Turá - MO SRZ
Stará Turá - MO SRZ

Športový rybár
Rybárske potreby

Šurany - MsO SRZ
Šurany - MsO SRZ

Topoľčany - MO SRZ
Topoľčany - MO SRZ

Trenčín - MsO SRZ
Trenčín - MsO SRZ

Trnava - MsO SRZ
Trnava - MsO SRZ

Želiezovce - MO SRZ
Želiezovce - MO SRZ

Žilina - MsO SRZ
Žilina - MsO SRZ

[ Pozri ZOZNAM ]
ZO SRZ : KONTAKTY
Adresár ZO SRZ : Prešovský kraj
Znečisťov. živ. prostredia
Panoráma VN Jakubovany
Ako sa stať členom MO SRZ
Digitálna mapa Sabinov
Rybársky dom
Mapa Sabinova
MRK.CZ - Rybárske videá
Zaujímavé vídea

Vitajte na stránkach MO SRZ SABINOV


PETROV ZDAR!

 Deti 24-hod. preteky 2018Element_final
K DETSKÉMU VÍKENDU

Priatelia,

blíži sa polovica júna a preto chceme tu zavesiť pár informácií o dvoch športových akciách plánovaných na koniec júna, ktoré aj toho roku budú venované deťom.

V piatok 29. júna 2018 sa na štrkovisku č.3 v Rožkovanoch uskutoční akcia „Deň pri vode“, venovaná zdravotne a telesne postihnutým deťom zo zariadení celého okresu Sabinov, kde si tieto deti opäť skúsia uloviť svoju zlatú rybku a znovu strávia jeden pekný deň pri vode.

Program bude podobný ako v minulých ročníkoch a pre deti a ich sprievodcov sa postaráme o výborný guláš a pre malých rybárov pripravíme drobné prekvapenia a darčeky, ktoré ich určite potešia.

V sobotu 30. júna 2018 sa o 10.00 hod začne prezentácia detí z krúžkov mladých rybárov na akciu „Detská rybárska 24 hodinovka“, čo je u nás veľmi dobre známa súťaž detí od 6 do 15 rokov v love rýb udicou, ktorá bude trvať 24 hodín bez prestávky, začne o 12.00 hod v sobotu a skončí o 12.00 hod v nedeľu 1. júla 2018.

Detskí pretekári budú loviť tiež na štrkovisku č. 3 v Rožkovanoch na jednu udicu ľubovoľným spôsobom lovu, buď na ťažko, na plávanú, alebo na fíder.

Ako po minulé ročníky aj teraz je potrebné, aby s malými pretekármi prišli aj ich dospelí sprievodcovia, ako odborný dohľad zodpovedný hlavne za ich bezpečnosť, predovšetkým počas nočného lovu na ktorý sa deti najviac tešia.

Samozrejme počas trvania oboch akcií bude na štrkoviskách pre každý prípad zabezpečená zdravotná služba, budú prítomní aj členovia Rybárskej stráže a o akcii bude upovedomená aj štátna polícia.

O plné brušká a riadny pitný režim účastníkov pretekov sa postará organizačný štáb spolu s našimi kuchármi a štartovné pre deti je 6 € a pre sprievodcov 10 €, v ktorom je zahrnutá strava a pitný režim na obidva dni.

Účastníci si tak ako v minulom roku okrem termosky na čaj donesú so sebou vlastné poháre, misky a príbor, keďže šetríme životné prostredie a nechceme ho zaťažovať jednorazovým plastovým riadom.

Prosíme dodržať termín na podávanie prihlášok na preteky do 24.6.2018, aby výbor na svojom zasadnutí dňa 25.6.2018 mohol podľa počtu nahlásených účastníkov doladiť posledné detaily k pretekom, najmä množstvo potravín do kuchyne.

Aj tento rok na Detskú rybársku 24 hodinovku pozývame deti z krúžkov našich priateľov z Trebišova a tiež deti našich poľských rybárskych kamarátov z Muszyny a určite prídu aj deti z ďalších organizácií.

Prihlášky môžete posielať emailom na adresu : mosrzsabinov@mosrzsabinov.sk alebo telefonicky na čísle 0907 637 852.


Pondelok, 11.06. 2018 - 20:19:40
(Zobraziť celý článok | 3381 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
OZNAM

Priatelia,

podľa aktuálnej informácie ktorú nám dnes popoludní poskytol dodávateľ rýb, objednaných 5 ton kaprov vekovej kategórie K2 a K3, príde k nám v piatok orientačne okolo 16.00 hod.

Malé oneskorenie spôsobili búrky, ktoré zapríčinili prerušenie zlovovania rybníkov.

Ryby budú vysadené v Rožkovanoch do štrkoviska č.2 a č.3 a tiež do štrkoviska Orkucany, pričom štrkovisko č.1 v Rožkovanoch bude zarybnené pri jesennom zarybňovaní.

Doba hájenia vysadených kaprov je stanovená na 14 dní a oznamy o tom budú osadené na príslušných štrkoviskách.


Streda, 06.06. 2018 - 18:06:14
(Zobraziť celý článok | 924 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
AKTUÁNE INFORMÁCIE

Priatelia,

vieme že mnohí čakáte a ste netrpezliví a tak dávame aktuálnu informáciu, že v stredu sa začalo zlovovanie rybníkov v Čechách, z ktorých zlovené kapry vekovej kategórie K2 a K3 by mali byť dovezené a vysadené do našich kaprových revírov.

Zlovovanie skončilo dnes  - v piatok, následne ryby po vytrávení potravy by sa mali dostať k nám do štrkovísk v Rožkovanoch a v Orkucanoch v stredu alebo vo štvrtok.

Až dostaneme spresnenú informáciu od dodávateľa o dovoze rýb, zavesíme ju na stránku spolu s ďalšími podrobnosťami.

Zároveň tu posúvame  ešte jeden dôležitý poznatok, na ktorý nás upozornila rybárska stráž, a to, že niektorí naši členovia zatiaľ „nepostrehli“ zmeny v revírovaní na štrkoviskách v Rožkovanoch, ani skutočnosť, že každé štrkovisko Rožkovany má svoje vlastné revírne číslo aj svoju vlastnú revírnu tabuľu s týmto číslom.

Taktiež poniektorí naši kolegovia rybári majú (tak ako po minulé roky) nahodené udice naraz na dvoch štrkoviskách - napr. na štrkovisku č.1 a č.2, teda súčasne na dvoch rôznych revíroch a poniektorí si dokonca ešte ani neprečítali náš Miestny rybársky poriadok, aj keď obsahuje viaceré nové dôležité ustanovenia platné od začiatku tohto roku.

Každý člen dostal Miestny rybársky poriadok pri kúpe povolenia a ak ho náhodou už niekto stratil, nech si ho vo vlastnom záujme pozrie alebo stiahne z našej stránky kde je zverejnený, lebo ide o dodržiavanie našich miestnych pravidiel a jedna múdrosť hovorí „Kamarátmi buďme, ale dlhy si plaťme“.

Ďalšia informácia súvisí s pondelkovým zasadaním výboru, ktorý vyhodnotí primátorky, miestne májové preteky aj Sabinovskú Muhu spolu s vyúčtovanými výdavkami, prejdeme si čerpanie rozpočtu za I. štvrťrok 2018, rozoberieme organizáciu detského víkendu koncom júna a naše dve detské podujatia, pohovoríme o brigádnickej (ne)aktivite našich členov a ako ju riešiť, o vysádzaní vlastných pstruhových násad, o zlovovaní  pstruhových potokov, o prehadzovaní toku Torysy a úhyne podustiev  o služobných telefónoch a o ďalších rybárskych záležitostiach.


Piatok, 01.06. 2018 - 20:58:23
(Zobraziť celý článok | 2442 bajtov | Hodnotenie: 5)
Element_final
O SABINOVSKEJ MUHE

 Preteky 2018

Ďalší ročník Sabinovskej Muhy máme za sebou, tak si povieme pár viet o tejto akcii. Piatkové daždivé počasie nočný dážď a nepriaznivé predpovede počasia na sobotu, to boli informácie ktoré neveštili nič dobého na pripravované preteky.

Už ráno sa po nočnom daždi a mokrej predpovedi počasia pridali 2 defekty ktoré sme chytili na jednom kolese auta a tak nervozita a stúpala a s vyše polhodinovým meškaním sme dorazili na VN, kde už naša osvedčená kuchárska partia rozkladala svoju poľnú kuchyňu.

Očakávali sme nižšiu účasť kvôli ďalším muškárskym pretekom organizovaných v tomto termíne, ale aj tak prišlo dvadsaťdva muškárov z Trebišova zo Starej Ľubovne, Levoče, Spišskej Novej Vsi, Bardejova a zo Sabinova.

O to družnejšia bola súťažná atmosféra medzi účastníkmi a pretekalo sa na hrádzi a na jednej strane pekne vykosenej nádrže, za čo na piatkovej technicko-bezpečnostnej prehliadke bolo hospodárovi na VN vyslovené pracovníkmi SVP š.p. uznanie a spokojnosť so starostlivosťou o udržiavanie nádrže.

Predpovede daždivého dňa našim rosničkám však našťastie nevyšli a slniečko vysušilo cestu aj trávu po nočnom daždi a výrazne prispelo k dobrej pohode pretekárov.

Ryba brali nevyspytateľne a niektorí pretekári ostali aj bez úlovku, no niektorým sa naopak darilo veľmi dobre a ako sa hovorí „išla im karta“ a trafili mušku ktorej ryby nedokázali odolať.

Milými hosťami pretekov boli naši priatelia z výboru MO SRZ Trebišove, ktorí pretekali aj v klasickej muškárskej zostave aj v zostave s bublinou.

Ani tentoraz nesklamala naša kuchyňa, ktorá medzi sčítaním úlovkov k celkovému vyhodnoteniu výsledkov ponúkala svoj výborný guláš.

Po dvoch kolách pretekov výsledné poradie pretekárov vyzeralo takto:

Klasická zostava s muškárskou udicou:
1. Štefan Zuščák Levoča              11 500 bodov
2. Slavo Letkovský Sabinov           4 700 bodov
3. Martin Timčák  Stará Ľubovňa   2 260 bodov

Zostava s bublinou:
1. Peter Sás Sabinov            6 500 bodov
2. Dušan Piš Sabinov           3 460 bodov
3. Miloš Mizerák Sabinov   2 260 bodov

Po odovzdaní cien sa prítomným prihovoril ešte Miro Timčák ako člen odboru športovej činnosti Rady SRZ a poďakoval našej organizácii za organizovanie tejto súťaže, ktorá určite nie je zisková, ale našťastie nie všetko je iba o peniazoch a poďakoval sa všetkým, že prišli na tieto preteky.

Na záver ešte raz blahoželáme víťazom a tiež sa chceme poďakovať našim aktívnym členom za ich podiel na úspešnom zvládnutí akcie, organizačnému štábu, kuchárom, rozhodcom našim priateľom z Trebišova, pretekárom, skrátka všetkým účastníkom týchto pretekov a lebo aj takého športové zápolenie je spôsobom upevňovania priateľských vzťahov.

Všetci účastníci súhlasili aby ich meno, priezvisko a fotografia boli v tejto súvislosti zverejnené na našej internetovej stránke.

Petrov zdar!


Nedeľa, 27.05. 2018 - 07:36:37
(Zobraziť celý článok | 3604 bajtov | Hodnotenie: 0)
Element_final
TREBA DOKOSIŤ ...

Priatelia,

chceme vás informovať, že napriek veľkej snahe, nestihli sobotňajší brigádnici pokosiť celú plochu brehov okolo VN Jakubovany a že je potrebný ešte jeden brigádnicky zásah na nádrži, aby sa tento priestor vykosil celý.

Znovu sa preto obraciame na našich členov, aby všetci ktorí sú teraz doma a potrebujú odpracovať si brigádu sa čím skôr prihlásili u hospodára na nádrži Jakubovany p. Reváka na tel. čísle 0949 718 842, alebo u hospodára p. Dvorščáka na tel. 0907 188 329.

Túto sobotu sa tam budú konať muškárske preteky O Sabinovskú Muhu a deň pred nimi, v piatok dňa 25. mája, prídu na VN Jakubovany zamestnanci Slovenského vodohospodárskeho podniku š.p.,  vykonať pravidelnú technicko-bezpečnostnú prehliadku nádrže, tak treba  dokosiť brehy, aby sme ako sa hovorí „v hanbe neostali“.

Na brigádu je potrebné priniesť so sebou vlastné náradie na kosenie, kosačky, krovinorezy, hrable a hlavne nech prídu ochotní brigádnici s chuťou do práce.


Pondelok, 21.05. 2018 - 11:54:11
(Zobraziť celý článok | 1353 bajtov | Hodnotenie: 0)
854 článkov (171 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Prejsť na:
Počítadlo
Verejných návštev
stránok od 1, 2007

[ Viac ]
Počet na stránke
Spolu: 34
Kamery
Kniha FLASH - Pre rybárov
Ankety
Ako sa Vám pačia naše stránky?

Nie
Čiastočne
AnoVýsledky
Ďalšie ankety

Hlasov 2721
Počasie
Počasie Sabinov - Svieti.com
Fáza mesiaca

SATELIT
Poštové schránky
Meno: x.xx@mosrzsabinov.sk
Heslo:
......................
Radio
Stanica:
Nie je voľba


<a href=''>Play Nie je voľba</a>

Hrať v samostatnom okne
KALKULAČKA
Kalkulačka
 
Kurzový lístok ECB
Kurzový lístok EUR
14.08.2018
VlajkaUSD1.1406
VlajkaJPY126.42
VlajkaCZK25.692
VlajkaGBP0.89300
VlajkaHUF322.74
VlajkaPLN4.2993
VlajkaCHF1.1298
VlajkaRUB75.8530
VlajkaAUD1.5696
VlajkaCAD1.4909
Viac na webe NBS...
©2007
Správca stránok: Ing. Jozef Biroš
WWW.krehlik.eu WEBmaster: Krehlík Ján st.

Čas potrebný k spracovaniu stránky: 0.047 sekúnd
 1: Športový rybár - Peter Kóša
     1219 times
 2: Sabinov MO SRZ
     1473 times
 3: Bánovce nad Bebravou - MO SRZ
     1497 times
 4: Banská Štiavnica - MO SRZ
     1792 times
 5: Banská Bystrica - MsO SRZ
     1776 times
 6: Rybárske potreby
     1244 times
 7: Slovenský Rybársky Zväz - Žilina
     1196 times
 8: Považskobystricky rybár
     1499 times

Admin   
Infor. o registracii domeny